томати для різних замовників

«Агроф’южн» розпочала переробку врожаю томатів

Без рубрики

Компанія «Агроф’южн» розпочала сезон переробки томатів нового врожаю. Таку новину вона опублікувала на своєму сайті.

Підприємства групи компаній подолали усі перешкоди у вигляді примх погоди і отримали хороший урожай ранніх томатів. Першим їх переробку розпочав Південний завод, далі − Північний, а потім − Східний. Як стверджується у повідомленні компанії, всі заводи та відділення працюють з максимальною потужністю.

Напруження на збиранні врожаю та виробництві томатної пасти, відомої нам під торговою маркою «Інагро», не спадатиме до кінця вересня. Тож, ми з вами маємо чудову можливість придбати смачну продукцію вже нового врожаю.

Раніше у LANDLORD повідомлялося, що група компаній «Агроф’южн» (Миколаїв) планує переробити 630 тисяч тонн томатів, у тому числі 9,9 тисяч тонн органічних.

Підприємства «Агроф’южн» виробляють томатну пасту «Інагро». Крім того, компанія, до якої входить 10 відділень, 2 теплиці, 3 томатних заводи і 30 тис. га зрошуваних полів, вирощує та переробляє томати для виробників соків, кетчупів і томатних соусів, і дана продукція користується попитом у всьому світі. Підприємства групи розташовані на півдні України і на них налагоджено всі цикли виробничої діяльності.

Leave a Reply