Продукти харчування з України мають відповідати стандартам продукції, що вироблена в ЄС

0 719

Європейський Союз починає міняти свій підхід до того, як влаштоване сільське господарство загалом і Україні також слід враховувати цей тренд. На цьому наголосив Томас Вайц – депутат Європейського парламенту від партії Зелених (Австрія) і член Комітету з питань сільського господарства та розвитку села (AGRI) під час зустрічі з українськими журналістами в Києві.
На думку пана Вайца, мають застосовуватися рівні стандарти: продукція, яка експортується до Європи, повинна бути такої самої якості, відповідати тим самим стандартам, як і та продукція, що вироблена всередині ЄС.
“Це не тільки сприяє дотриманню економічних стандартів, гуманному поводженню з тваринами, але й є запорукою справедливої конкуренції”, – каже Томас Вайц.
Він також розповів, що в Європі приблизно 98% всього виробництва яєць відбувається на основі вільного вигулу. Натомість в Україні це майже не зустрічається. «Майже 100% яєць в Україні отримані від курей, що знаходяться в клітках”, – нагадав депутат Європарламенту.
“Україна має перейти на виробництво продукції вищої якості, але також вироблену на сталих засадах. Це треба в першу чергу нам. Це стосується того, в якому стані ми передамо нашу країну наступним поколінням. Оскільки в нашій країні вже багато регіонів постраждали від зміни клімату. Там немає дощів. І постраждають в майбутньому”, – каже Томас Вайц.
Також депутат Європарламенту наголосив, що є прихильником того, щоб відбувалась торгівля. І не важливо, відбувається ця торгівля з Україною, чи будь-якою іншою державою.
Томас Вайц сам є органічним фермером, підтримує стале сільське господарство та місцевих фермерів в Україні, ЄС і в усьому світі. Він вважає, що важливою є солідарність між австрійськими й українськими малими фермерами для їх розвитку та процвітання – на противагу великим тваринницьким комплексам, що забруднюють навколишнє середовище, спричиняють страждання тварин і негативно впливають на здоров’я та добробут людей.

SEEDS.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!