10 тис. доларів можуть отримати українські господарства за боротьбу з антибіотикорезистентністю

0 618

Антибіотикорезистентність одна із загроз для здоров’я людства. Через надмірне застосування протимікробних препаратів, зокрема в тваринництві, бактерії адаптуються до антибіотиків і не реагують на них. Таким чином, ефективність лікування знижується. У зв’язку з цим міжнародні. урядові та громадські організації стимулюють боротьбу з антибіотикорезистентністю. Наразі в Україні проходить відповідний конкурс серед господарств галузі тваринництва, повідомляє SEEDS.

Можливість отримати 10 тис. доларів матиме те підприємство, яке об’єднало зусилля з науковою установою чи навчальним закладом для для підвищення обізнаності щодо ризиків, пов’язаних з розвитком антибіотикорезистентності, їх зниження, вироблення шляхів відмови від/мінімізації застосування протимікробних препаратів, підвищення стандартів утримання тварин та безпечності продукції тваринництва, зазначається на сайті Асоціації “Свинарі України”

Заявки на участь у проєкті приймають до 15 вересня. Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися тут – https://drive.google.com/file/d/1CEpt0mNKtPvdv9vAYmftU3-yV7WDze-M/view. Взяти участь можуть власники бджіл, птиці, свиней та інших сільськогосподарських тварин, а також рибні господарства.

Організували грантовий конкурс Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) та Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) у співпраці з Асоціація “Свинарі України”, Держпродспоживслужбою та Науково-методичним центром ВФПО Міністерства освіти України.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!