110 родин переселенців посадили городи на Полтавщині

0 288

Для самозабезпечення овочами та гарантій продовольчої безпеки українців закликають садити городи, працювати на дачі та робити теплички на балконах. Ініціатива “Сади Перемоги” – це заклик використовувати будь-яку можливість, щоб забезпечити себе та інших городиною. Це не важко зробити тим, хто зараз вдома, але до ініціативи приєднуються навіть ті, хто втратив свою домівку. Наприклад, у Карлівській громаді на Полтавщині городи посадили і 110 родин переселенців, повідомляє SEEDS.

За сприяння влади та місцевих підприємців, внутрішньо переміщені особи в Карлівці отримали 5,5 тонн посадкової картоплі.


“Міська рада організувала подачу заявок від переселенців, які хочуть вирощувати картоплю. На цей заклик відгукнулися переселенці із міста Карлівки, Голобородьськівського, Попівського, Максимівського старостатів. За державною програмою сім’ї переселенців отримали на Карлівську громаду п’ять з половиною тонн посадкового матеріалу картоплі голландської селекції. Автомобіль для доставки картоплі надав директор СТОВ «Вітчизна» Володимир Литвин, а дизельне пальне надав директор ТОВ «Світоч» Василь Кириченко”, – розповів місцевий підприємець та громадський діяч Володимир Слєпцов.

“Спільними зусиллями виростимо у Карлівській громаді стільки картоплі і овочів, що вистачить і для власних потреб і для потреб Збройних Сил України”, – говорить Володимир Слєпцов.

Читайте також: Сад перемоги: на Полтавщині посадили 3,5 тис. яблунь

Днями у Карлівці заклали яблуневий сад. Працівники ТОВ «Сади Карлівщини», посадили 3,5 тис. саджанців яблунь. Тепер площа плодово-ягідних володінь розширилась розширилась ще на 1,2 гектара і складає понад 120 гектарів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!