248 пряників у формі різдвяної зірки: на Закарпатті встановили новий рекорд України

0 118

Цікаві новини із Закарпаття! Рекорд за найбільшу кількість унікальних пряничних різдвяних зірок ручної роботи на одній локації отримала кондитер Любов Керецман. Рекорд у 248 пряників у формі різдвяної зірки розмальованих вручну зафіксувала Лана Вєтрова, керівниця Національного реєстру Книги рекордів України, на виставці-продажу “Різдвяна зірка”, що проходив у Закарпатському музеї архітектури і побуту. Рекорд занесли до Книги рекордів України, пише SEEDS.

Про це повідомляє varosh.com.ua.

“Це символічний і дуже потрібний у наш час рекорд. Віднині це гордість України. Це традиція, яку нам передали наші батьки-діди, і ми передаємо у спадок нашим дітям”, — сказала Лана Ветрова.

Любов Керецман сказала, що про рекорд пряників у вигляді різдвяної зірки задумувалась уже давно. Пекти пряники на рекорд їй допомагала колега Вікторія Келемен.

“Намагалась зробити ці зірки різнокольорово, яскраво і якомога ближче до українських національних традицій, щоб вони стали символом нашого відродження в ці темні часи. У нас дуже багато кондитерських фабрик, але ще більше в нас домашніх кондитерів. Я одна з них: всього 5 років тому своє хобі я зробила професією. З технологією виготовлення пряників я знайома 4 роки. Підтримуйте малого виробника! Підтримуйте малий бізнес, щоб він міг пережити ці важкі часи. Підтримайте крафтове кондитерство”, — сказала кондитерка.

Любов Керецман додала, що пряниковий світ України заслуговує на дуже велику увагу. Вона зізналась, що мріє про те, щоб кондитери з усієї України якось зустрілися в Києві і встановили загальноукраїнський рекорд на найбільшу кількість пряників.

Читайте також: Новий рекорд: у Тернополі приготували піцу з використанням 105 видів крафтових сирів

Нагадаємо, Любов Керецман уже двічі рекордсменка. 22 липня 2021 року вона спекла найбільший кіфлик з горіховою начинкою завдовжки понад 2 метри і вагою 9,2 кг.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!