250 млн гривень дотацій вже отримали українські садівники

0 88

Цього року українські господарства, що займаються садівництвом, мають можливість отримати компенсації з держбюджету за п’ятьма напрямками: за будівництво та реконструкцію об’єктів для зберігання та переробки, за закупівлю саджанців, придбання ліній для обробки продукції, а також техніки і обладнання та за встановлення систем зрошення. Загалом уже розподілено 250 млн гривень. Рішення про розподілення ще 138 млн буде ухвалено 18 листопада, під час засідання галузевої комісії при Мінагрополітики, повідомляє SEEDS.

“Зокрема, кошти отримають 34 суб’єкти господарювання на загальну суму 85,9 млн грн., з них на будівництво об’єктів 54,2 млн грн, та придбання технологічних ліній для товарної обробки та переробки продукції на суму 33,4 млн грн. У поточному році за даними напрямами кошти вже розподілені у повному обсязі – у сумі 250,0 млн гривень. Крім того, 18 листопада 2021 планується провести чергове засідання галузевої комісії, на якому передбачено розподілити залишок коштів у сумі 138,3 млн грн для компенсації витрат суб’єктів господарювання з придбання садивного матеріалу, спорудження шпалери, встановлення краплинного зрошення та закупівлю спеціалізованих техніки, механізмів та обладнання”, – повідомили у профільному міністерстві.

Нагадаємо розподіл коштів з державного бюджету за програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” на підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства відбувається, відповідно до пункту 13 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 №587.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!