40 сортів яблук вирощує фермерське господарство на Тернопільщині

0 68

Добіг кінця сезон збору яблук. Фермерське господарство “Гадз” (Тернопільська область), яке є одним з відомих українських експортерів фруктів, повідомило, що цього року було зібрано 40 сортів яблук. Зокрема, йдеться і про органічні фрукти. Цього року обсяги врожаю у садах господарства більші, повідомляє SEEDS.

“Цього року ми отримали добрий урожай високоякісних експортних сортів” – зазначив директор напрямку садівництва компанії Тарас Мельник.

“Важливо також підкреслити чудові смакові властивості та високу якість нашого урожаю. Крім того, ми пишаємось різноманіттям, адже цього сезону ми отримали більше 40 сортів яблук та розпочали реалізацію органічних сортів. Окрім яблук цього року зібрано відмінний урожай кабачків та гарбузів”, – повідомили у ФГ “Гадз”.

Також господарство займається продажем саджанців плодових дерев (яблук, груш, слив) та переробкою. У липні господарство відкрило завод з виробництва пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування. Потужність фруктопереробної лінії складає понад 6 тонн на годину.

Читайте також: Українське фермерське господарство експортуватиме яблучні чіпси та фруктові пюре

Завдяки проходженню сертифікації Food Safety System Certification 22000, яку підприємство отримало у вересні, “Гадз” зможе значно розширити експорт.

“Проходження сертифікації FSSC 22000 відкриває нові міжнародні ринки збуту продукції. Завдяки цьому Фермерське господарство “Гадз” може експортувати не тільки яблука, але й яблучні чипси, сухофрукти та фруктові пюре і соки прямого віджиму”, – повідомили в компанії.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!