400 тонн насіннєвої картоплі отримають фермери та населення від “Агріко Україна”

0 316

Від початку війни українські аграрії долучаються до допомоги населенню та захисникам України. Виробник насіннєвої картоплі компанія “Агріко Україна”, серед іншого, допомагає шляхом надання власної продукції. Жителі Чернігівщини, Сумщини, Київщини та інших областей вже безкоштовно отримали десятки тонн якісної насіннєвої картоплі голландської селекції, які представники компанії передавали населенню та фермерам із власної ініціативи. Тепер українців очікують ще сотні тонн якісної бульби, адже “Агріко Україна” та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО запустили проєкт “КартопелькаUA”, повідомляє SEEDS.

У рамках проєкту планується передати 400 тонн картоплі в різні регіони України.

“Проєкт USAID АГРО передбачає забезпечення якісним насіннєвим матеріалом картоплі мікро-, малих і середніх с/г виробників і населення на безкоштовній основі. Це, в свою чергу, сприятиме збільшенню врожаю картоплі у 2022 році та забезпечить потреби в картоплі на неокупованих територіях (де перебуває велика кількість внутрішніх переселенців).

Фермери Тернопільського, Вінницького, Волинського регіону, господарства Рівненщини та населення багатьох інших регіонів отримають насіння від “Агріко Україна”, що допоможе підвищити продуктивність, ефективність вирощування та якість товарної картоплі”, – зазначають в компанії.

Крім насіння “Агріко Україна” також буде надавати індивідуальний консультаційний супровід щодо вирощування картоплі, забезпечить населенню та фермерам доступу до агроматеріалів на інформаційних ресурсах “Агріко Україна” та планує проведення навчань та демонстраційних заходів. Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!