5 ПРИЧИН ЗАКОХАТИСЯ В АГРО

0 160

Ми закохані в тему агро. І, швидше за все, якщо ви читаєте SEEDs, то вам це теж подобається.

Але почуття завжди треба підживлювати, оновлювати. Як дбайливий фермер підживлює свої поля, так і ми хочемо підживити любов до агро та фермерської справи. 

1. Агро – це нагодувати світ

Аграрії годують світ. До 2050 року населення нашої планети досягне 9,7 млрд. людей. Тільки за 33 роки на Землі буде на 33% більше людей. Згідно з даними ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), світовий попит на продовольство до 2050 року збільшиться на 70%. І також збільшиться потреба в білках (протеїнах), які є основною поживною речовиною для здоров’я людини. Близько 20% нашого організму складається з білка.Ми можемо отримувати протеїн з багатьох джерел їжі, включаючи рослинну та тваринну їжу. І те й інше забезпечує агро. Кожного дня аграрії просинаються рано вранці, щоб працювати в полі або на фермі, цим зробити свій внесок у справу світового масштабу.

2. Агро – це інновації 

Зараз захоплюючі часи для агрохарчової промисловості. Розвиваються нові технології та споживачі хочуть знати більше про свою їжу. Фермери створюють нові цінності в агріфуд індустрії. Вам потрібні інноватори? Подивіться на фермерів. Вони точно знають, як знайти проблему і її вирішення. Big data, технології точного землеробства, агроботи, прискорена селекція, вертикальні ферми – все це вже працює в агро і створює нові можливості для людства в цілому.

3. Агро – це мрії, надії та створення цінності 

Аграрії – мрійники. У своїх мріях вони планують врожаї, уявляють, як рясно буде колоситися нива. У той же час, ризик супроводжує у кожній справі, адже можна все ідеально спланувати, але агроризики, несприятливі погодні умови ніхто не відміняв. І незважаючи ні на що фермери продовжують створювати цінності для людей.

4.Агро – це більше, ніж робота, це стиль життя

Фермер завжди знає прогноз погоди.
Щороку – це новий початок, який формується з поваги до землі і важкої праці. Як казав французький економіст Франсуа Кене, земля – це єдине джерело багатства і лише сільське господарство його примножує. Лише аграрій повністю розуміє значення цих слів. Адже ставиться до землі як дбайливий господар.

5.Агро – це рідне, це Україна

У нашій країні – сільськогосподарська економіка. 20% ВВП України надходить із сільського господарства. Кожний другий долар США, зароблений на експорті, надходить із сільського господарства.

Наша країна є світовим лідером у експорті по всьому світу
# 1 соняшника
# 2 зерна
# 3 кукурудза

70% території України покрито сільськогосподарським сектором.
В Україні  1/3 світового чорнозему

 

Катерина Звєрєва

 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!