50% фермерів планують займатися збільшенням ефективності молочного скотарства – АВМ

0 99

За результатами опитування, яке провела Асоціація виробників молока (АВМ) близько 40% фермерів планують збільшувати поголів’я ВРХ.

Загалом в опитування взяло участь 300 підприємств, повідомив голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун.

За його словами, 6% фермерів заявили про намір найближчим часом вийти з молочного бізнесу, 50% — планують залишитися на поточному рівні та працювати над ефективністю. Майже 40% фермерів планують збільшувати поголів’я, розвиватися та реконструювати свої ферми.

«Ми запитали їх про стримуючі фактори, що на сьогоднішній день не дозволяють їм розвиватися. За їх словами, основна проблема в галузі — це кадровий голод. Тому ми зайнялися підготовкою кадрів і на базі підприємства “Кищенці” відкрили навчальний центр, який проводить підвищення кваліфікації спеціалістів наших підприємств. В цей центр ми залучаємо фахівців світового рівня»,— сказав голова ВАР.

Також, за словами Андрія Дикуна, з 1 вересня запрацює магістерська програма для управлінців, яка буде відбуватися спільно з двома вузами Україні в Білій Церкві і Сумах та Естонським університетом природничих наук, і фахівцями АВМ.

SEEDS.org.ua за матеріалами Агравері

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!