58 сімейних молочних ферм з різних регіонів України отримали 5,5 млн грн держдотацій

0 122
58 фермерських господарств-учасників проєкту “Сімейні молочні ферми” в поточному році отримали 5,5 млн грн державної допомоги для розвитку власних господарств. Такі дані наводяться на сторінці проєкту у соцмережі Facebook. 
Уточнюється, що найбільше дотацій отримали сімейні ферми з Хмельниччини — 1,6 млн грн, Волині — 1,4 млн грн та Рівненщини — 1,3 млн грн.  Також команда проєкту допомогла отримати дотації і новим учасникам із Сумщини (35 тис грн) та Полтавщини (95 тис грн).
“Бізнес-модель нашого проєкту передбачає різнобічну допомогу його учасникам. Приєднавшись до мережі сімейних молочних ферм, родина отримує ветеринарні, зоотехнічні, технологічні послуги, обладнання, а також повний консультаційний супровід фермерської діяльності.
Зокрема, команда проєкту надає допомогу в отриманні державних дотацій. Це дозволяє значно пришвидшити окупність бізнесу та підняти його рентабельність”,- зазначили в проєкті “Сімейні молочні ферми”.
Нагадаймо, що лише за останні чотири роки до проєкту «Сімейні молочні ферми» долучилося 120 родин. Про це розповів Михайло Корилкевич, президент української кооперативної федерації, під час Міжнародної конференції «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки», організованої агромедіа-агенцією SAPIENZA, яка відбулася 27 жовтня в Києві.
Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!