6,5 млн доларів виділили на виробництво молока з гороху

0 305

Про надходження 6,5 млн доларів інвестицій нещодавно повідомила шведська компанія Sproud, яка займається виготовленням веганського молока з гороху. За попередні три роки існування стартапу (з 2018 року) вдалося залучити таку ж суму, повідомляє SEEDS.

Наразі виробник постачає свою продукцію в 15 країн світу. Горохове молоко від Sproud доступне в супермаркетах, незалежних магазинах, кафе та ресторанах, а також в інтернет-магазинах, таких як Amazon, Market Sprouts Farmers Market та Vitacost. Завдяки новим інвестиціям Sproud планує розширити дистрибуцію продукції та діяльність з розбудови бренду в США, Канаді та Великобританії. Також планується розширення асортименту.

Веганські молочні продукти Protein Sproud виготовляються із запатентованої суміші білка з жовтого гороху, олій та сиропів. Вони містять вдвічі більше білка, ніж вівсяне молоко, та вп’ятеро більше, ніж молоко з мигдалю.

Компанія розширює пропозицію через зростання попиту. В Україні також з 2018 року збільшуються обсяги споживання рослинних аналогів молока.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!