8 млрд планують виділити на розвиток сільського господарства у 2022 році

0 101

Триває обговорення державного бюджету України на 2022 рік. На розвиток сільського господарства наступного року планують виділити 8 млрд гривень. Таку пропозицію було висунуто під час засідання Кабінету Міністрів. У середу, 15 вересня, уряд схвалив проект державного бюджету на наступний рік, повідомляє SEEDS.

Як і раніше, аграрії зможуть отримати компенсацію придбання техніки, відсотків за кредитами, а також дотації на утримування тварин та ін. Крім цього, планується виділення коштів на розвиток ринку землі.

“4,6 млрд грн передбачено на відшкодування вартості с/г техніки, здешевлення кредитів та страхових платежів. А також на розвиток тваринництва, рослинництва, садівництва, виноградарства та хмелярства. До цієї суми підтримки додаються і дотації на зрошення для сільгосптоваровиробників. 715 млн грн виділено на розвиток земельної реформи. На інвентаризацію 1,7 млн га сільгоспземель мають надати 220 млн грн”, – повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Читайте також: Скільки коштів з держбюджету отримали аграрії цього року?

Нагадаємо, у 2021 році на держпідтримку сільського господарства цього року планується видати 4,5 млрд гривень. Виплачено вже 24,7% або 1,1 млрд грн. Наразі виплати відбулися лише за двома програмами держпідтримки. За програмою “Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва” виплачено 546,78 млн грн або ж 54,7% від загальної суми. За програмою фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів – 564,7 млн грн або ж 47,1% від виділеного обсягу.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!