97% всіх біткойнів зберігаються на 4% адрес

0 9

Багатство в екосистемі стало дуже концентрованим.

У масштабному дослідженні  криптовалют Credit Suisse дослідив концентрацію багатства в біткойнах. «97% всіх біткойнів зберігаються на 4% адрес». Про це свідчать дані банку, повідомляє SEEDs.org.ua з посиланням на markets.businessinsider.com.

Bitcoin  – це тільки  іграшка для 1%? Це питання аналітики Швейцарського банкуу Credit Suisse досліджували в великій аналітичній замітці блокчейн.
“Концентрація багатства в невеликій групі адрес, будь то особи або біржі, означає, що кілька ключових гравців у грі можуть мати великий вплив на ринок біткойн”, – йдеться у дослідженні.

Ці “холдери”, як вони згадуються в криптосвіті, тримають  біткойни для розкішного життя. Таким чином, багатство в екосистемі стало дуже концентрованим.

За даними банку, 97% всіх біткойн зберігаються на 4% всіх адрес біткойн.

Для порівняння, найбагатший 1% холдерів володіє лише приблизно половиною світового багатства, згідно з аналізом Credit Suisse, поведеним в листопаді 2017 року.

Банк заявив, що концентрація багатства вказує на користування біткойнами як запасом цінності, подібній до золота. “Значні пропорції біткойн та інших криптовалют, очевидно, тримаються як дорогоцінні активи, тим самим суворо обмежуючи потік та доступність цифрових валют”, – зазначає банк.

2017 рік був крихким для інвесторів у біткойн. Так звана  “red-hot cryptocurrency” виросла до найвищого показника майже в 20 000 доларів у грудні. Він закінчив рік на 1300%.

Що стосується ринкової капіталізації біткойн, то з початку 2017 року вона збільшилася з 15,6 млрд. доларів до   320 млрд. дол. США у грудні 2017, повідомляє CoinMarketCap.com.

Leave A Reply

Your email address will not be published.