Аби офіційно успадкувати землю в Україні є ще 4 роки

0 177

Термін оформлення права на неуспадковану земельну спадщину або незатребувані земельні паї спливає 1 січня 2024 року, але це можна зробити й зараз у разі фіксування громадою такого факту. Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький під час земельного прес-марафону.

«Перехідний період (на оформлення права на земельну спадщину або невитребувані земельні паї — ред.) до 1 січня 2024 року залишається незмінним, але це максимальний термін. Наразі є можливість, у тому числі там, де вже є факт, зафіксований громадою, оформити раніше.

Але в чинних правонаступників є час до 2024 року для того, щоб оформити свої права на невитребуваний пай або неуспадковану спадщину», — сказав Висоцький.

Він також поінформував, що буде спрощено передачу паю у спадщину при житті пайовика. У нас запланована земельна дерегуляція, і там це буде значно спрощено, –  сказав чиновник.

Днями в Україні відбулося відкриття Офісу протидії рейдерству, на яке завітав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.  За словами прем’єр-міністра, подібний крок є елементом єдиної стратегії, спрямованої на викорінення такого явища як рейдерство. Водночас він зазначив, що це має позитивно відобразитися на блокуванні “чорних реєстраторів”.

“Епоха рейдерства в Україні скінчилася. Ми починаємо новий етап захисту прав бізнесу та громадян. Відкриття Офісу протидії рейдерству – крок до цього. Захищений бізнес – це інвестиції, нові робочі місця, добробут наших людей”, – сказав Гончарук.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Аgropolit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!