Аграрії Донеччини просять відкрити насіннєві магазини – під загрозою посівна

0 1 788

Агропідприємці Донецької області звернулися з відкритим листом до держадміністрації регіону та голів найбільших міст області з проханням дозволити торгівельну діяльність спеціалізованих магазинів з продажу засобів захисту рослин, посадкового та посівного матеріалу.

Колективне звернення надійшло на адресу редакції SEEDS, міститься воно і у багатьох фейсбук-спільнотах України.

Дистанційно не всі можуть і замовити насіння, і виконати посівні та посадкові роботи, – пояснив журналістам SEEDS причини такого звернення один з його ініціаторів директор ТДВ “Украгротрейд” Олег Шилов.


КОЛЕКТИВНЕ ЗВЕРНЕННЯ

У зв’язку з настанням строку посівної кампанії, а також необхідністю невідкладних дій з планово-календарних обробок садів та городів, просимо внести в перелік дозволеної торгівельної діяльності діяльність спеціалізованих магазинів з продажу засобів захисту рослин; посадкового та посівного матеріалу; садово-городнього інвентарю; засобів індивідуального захисту; укривних матеріалів. Дана група товарів потребує застосування у певний календарний термін.

Укривний матеріал агроволокно (санбонд) використовується для виготовлення захисних масок, яких наразі не вистачає, а попит значно збільшився. З агроволокна за інструкцією можна самостійно пошити захисну маску, вартість матеріалу для якої складатиме менше однієї гривні.

Також звертаємо Вашу увагу, що Львівська міська рада прийняла рішення (Протокол позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №9 від 18.03.2020р) яким дозволила працювати магазинам з реалізації насіння. 19.03.20р в м. Ізюм також ухвалили подібне рішення.

Просимо невідкладно розглянути питання, щоб дозволити працювати магазинам з реалізації насіння.

В свою чергу ми забезпечимо персонал магазинів засобами індивідуального захисту та дезінфекції приміщень; організуємо сервіс адресної доставки; зобов’язуємося дотримуватися дистанції між людьми, виконувати всі приписи та вимоги для торгівлі, які запобігатимуть можливій загрозі поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

З повагою, Шилов Олег, директор ТДВ “Украгротрейд”, Кушнір Дмитро, директор ТОВ “Городник”, Упнер Ігор, ФОП, Бур’ян Наталія, ФОП, Алєксєєнко Наталія, ФОП.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!