Аграрії Одещини готуються цьогоріч працювати “в мінус”

0 316

Аграрії Одещини вже змирились що 2020 рік доведеться спрацювати в мінус: через посуху багатьом довелося пересіяти озимину, врожаю фруктів і ягід не буде взагалі. Але найбільше аграрії переймаються що не буде можливості розрахуватись з пайовиками.

Про це розповів голова Миргородської районної громадської організації “Асоціація фермерів та приватних землевласників “Відродження Полтавщини” Віктор Галич.

“Зустрічались сьогодні з одеськими фермерами – інформація з перших вуст: на більшості території області дощів не було вже 10 міс! Озимина загинула повністю. Озимину пересіяли горохом, ячменем – вони теж в основному загинули – зараз потрібно пересівати втретє. Соняшник не сіяли, бо немає сенсу сіяти в абсолютно сухий грунт.

Кормів немає – обкошені всі обочини і за кожний клаптик трави йде змагання. Два дні тому пройшов перший дощ аж 38 мм, з’явилась надія на врожай”, – пише на своїй сторінці у Facebook Віктор Галич.

“По півдню області, де традиційно займаються садівництвом, виноградарством і ягідництвом пройшло чотири хвилі приморозків, врожаю фруктів і ягід не буде взагалі.

Аграрії Одещини вже змирились що 2020 прийдеться спрацювати в мінус, але найбільше переймаються що не буде можливості розрахуватись з пайовиками, які довірились фермерам.

Ніхто з Одеських фермерів не зможе купити і гектара землі після “відкриття ринку”, зате індійські бізнесмени скупляють землю без обмежень.

Полтавська обласна Асоціація фермерів прийняла рішення допомогти чим зможемо одеським аграріям, щоб наш південний благодатний край не перетворився на пустелю”, – додає Віктор Галич.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!