Аграрії розгортають намети під Радою і блокуватимуть дороги в регіонах   

1 1 317

Під Верховною Радою розпочалась Акція протесту “Ні безвідповідальному продажу землі!”. Стартувала вона 4 грудня о 13:00 і буде безстроковою, повідомив голова громадської спілки “Аграрний союз України” Геннадій Новіков.

“Під Верховною Радою збираються люди для того, щоб заявити свою позицію. Акція буде безстрокова, розгортається наметове містечко, буде постійне чергування громадської варти. Стежитимемо за перебігом обговорення 3 тис. правок до законопроекту про землю”, – сказав він на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна”.

Крім того, в регіонах відбудеться блокування доріг.

“Дорогами державного значення зараз рухаються автомобільні колони”, – додав Новіков, не уточнивши, які саме дороги перекриватимуться.

“Аграрний союз України” виступає за поетапне введення ринку землі. На першому етапі, до відновлення територіальної цілісності України, пропонує надати право викупу земель державі та органам місцевого самоврядування і залишити заборону на продаж і будь-яке відчуження земель сільгосппризначення державної та комунальної власності.

На другому етапі громадська спілка пропонує на перші п’ять років дати доступ до ринку фізичним особам – громадянам України з обмеженням площі в одні руки в 200 га.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Інтерфакс-Україна

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Михайло пише

    Ринок землі повинен бути, але не те, що пропонує зелень. Не вже ж вони такі недолуги, що не вивчили Європейський досвід? Не думаю. Комусь це вигідно.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!