Аграрії України готуються до істотного розвитку різних популяцій шкідників

0 262

Незважаючи на карантин активна підготовка до захисту врожаїв проходить задовільно по всій країні. Водночас за словами аграріїв, у поточному сезоні варто очікувати істотного розвитку різних популяцій шкідників.

Більшість виробників сільськогосподарських культур запевняє, що в даний час на посівах не фіксується істотне поширення шкідників в зв’язку з усталеними нічними заморозками практично по всій території країни.

Про це стало відомо в ході проведеного опитування аграріїв України аналітиками ІА “Інфоіндустрія” 24 березня 2020 року. Разом з тим, респонденти повідомляли, що відносно м’яка зима дозволила благополучно перезимувати більшості личинок в грунті.

За словами аграріїв в поточному сезоні варто очікувати істотного розвитку різних популяцій шкідників, зокрема на зернових – хлібної жужелиці, злакової мухи, блішок, на пізніх ярих (соя, соняшник, кукурудза) – совки, метелики.

Учасників ринку інформували про можливу необхідність додаткових інсектицидних обробок (може складати і 3 і 4 обробки в поточному році), при цьому препарати в більшій мірі багатьма сільгоспвиробниками вже закуплено.

Важливою проблемою є також нестача вологи в грунтах, особливо на півдні (Одеса, Миколаїв), це ускладнить посів ярих. Посівна в окремих районах вже почалася, причому не тільки на півдні країни.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Інфоіндустрія

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!