Аграрії України заснували Агро-Продовольчу раду

0 138

Українські фермери, виробники та переробники аграрної продукції створили громадське об’єднання “Агро-Продовольча рада”. Його мета – захист інтересів аграрного комплексу на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Агро-Продовольча рада займеться аналізом і розробленням нормативно-правової бази, галузевих стратегій і програм, популяризацією та впровадженням інновацій, а також сприятиме розвитку внутрішнього та міжнародного партнерства.

Агро-Продовольча рада об’єднала асоціації та підприємства з виробництва та переробки агропродукції, зокрема Укрсадвинпром, Асоціацію “Виноградарі та винороби України”, Асоціацію “Укроліяпром”, Українську аграрну асоціацію, Всеукраїнську раду жінок-фермерів, Центр розвитку земельних правовідносин в Україні, Центр підвищення ефективності в тваринництві, Асоціацію фермерів і землевласників Дніпропетровської області, а також Національне об’єднання з племінної справи у тваринництві “Укрплемоб’єднання”.

Сьогодні ці гравці агроринку представляють інтереси 326 підприємств, розпоряджаються 750 тисячами га ріллі і 8500 га багаторічних насаджень. На них припадають 80% ринку виноробної продукції і 70% ринку рослинних олій.

Крім них, до роботи охоче долучилися експерти з законотворчої та нормотворчої діяльності. Публічна презентація Агро-Продовольчої ради відбудеться 4 червня в рамках XXXI Міжнародної агропромислової виставки “Агро-2019”.

SEEDS.org.ua за інформацією Аgronews

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!