Аграрії українського півдня порахували збитки завдані посухою

0 155

Агропідприємства та фермери Одещини зазнали 6,5 млрд грн збитків внаслідок цьогорічної посухи, яку ДСНС визнав надзвичайною ситуацією природного характеру. Про це розповів під час брифінгу голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций.

“Посуха на Одещині визнана ДСНС надзвичайною ситуацією природного характеру. Найбільше постраждали сільгоспвиробники Тарутинського, Ренійського, Арцизького, Татарбунарського та Лиманського районів.

На півночі області зафіксовані окремі території, де внаслідок посухи фермери втратили значну частку врожаїв зернових та інших культур”, – зазначив Куций.

За його словами, загальний обсяг збитків аграріїв від посухи, за підрахунками спеціалістів, склав близько 6,5 млрд. грн. Звіт про всі втрати облдержадміністрація надала Кабміну і розраховує на часткову компенсацію.

“Ведемо перемовини про можливе часткове відшкодування збитків, яких зазнали аграрні підприємства внаслідок загибелі посівів через посуху”, – сказав очільник ОДА. Куций додав, що зараз виникла складна ситуація і з пожежами на нивах: ДСНС визнала п’ятий рівень небезпеки на території області.

За даними Департаменту аграрної політики ОДА, аграрні підприємства Одещини втратили через посуху практично половину посівів озимих зернових культур.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Укринформа

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!