Аграрії Вінниччини викуповують у селян овочі та фрукти за контрактними договорами

0 401

Прибутковий соціальний проект запровадила на Вінничині компанія “Тріада-МК”. Вже кілька років поспіль селянам пропонують вирощувати овочі, ягоди і фрукти за технологіями компанії на власних городах, під гарантований збут компанії за доброю ціною.

Відтак кожен отримує свою вигоду від такої взаємодії: селяни – додатковий дохід, громада – наповнення бюджету, а “Тріада” – викохану на присадибних ділянках сировину.

“Цьогоріч відповідний контрактний договір підписали 26 господарств, усі – із віддалених від центру сіл Мурованокуриловецького району Вінницької області. Навесні садили моркву й гарбуз, днями роздавали саджанці вишні.

За умовами контракту, Тріада безкоштовно надає господарствам якісний посадковий матеріал європейської селекції і бере на себе зобов’язання викупити зібрану плодоовочеву продукцію”, – пише на своїй сторінці у Facebook Проект USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”.

Важливий фактор успішності такого підходу – обов’язковий агрономічний супровід. У минулі роки весняний сезон розпочинався зі спільного навчання – домогосподарства навчають технологіям вирощування, йдеться у повідомленні.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!