Аграрії Волині продовжують збирати кукурудзу в екстремальних умовах

0 679

У господарствах Волині ще багато полів вкриті кукурудзою. Це зумовлює необхідність розпочинати збір в екстремальних умовах. Про це повідомляє компанія «Украгроком».  

«Так, станом на сьогодні у господарствах Волині ще багато полів вкриті кукурудзою. Це зумовлює необхідність розпочинати збір в екстремальних умовах. При цьому, зерна не пошкоджені, а урожай досить вдалий.

Причина такого пізнього збирання криється в кліматичних умовах, які понесли за собою весняні заморозки, що затримали вегетацію кукурудзи.

На багатьох полях Західної України кукурудза продовжує стояти, а збирати її можуть і за лютих морозів, на якість зерна це ніяк не впливає», – йдеться в повідомленні компанії на сторінці у Facebook.

«Вологість зерна — від 28 до 37%. Качан сформований до кінця, складається з 16 рівних рядів, по 40 зернин в кожному. Тип — зубовидний, лущиться добре, зерно досить велике», – констатують в «Украгрокомі».

Також повідомляється, що урожайність кукурудзи очікується не менше 11 т/га в сухому, в заліковій вазі. Кукурудза піде на корм для птахофабрики.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!