Аграрії зможуть отримати кредити під 0%

0 127

Під час весняних польових робіт агровиробники найбільше потребують кредитних коштів, які витрачають на закупівлю насіннєвого матеріалу, добрив, ЗЗР, техніки, пального та ін. На час воєнного стану умови пільгового кредитування змінились. Тепер аграрії можуть взяти безвідсоткові позики. Також зросла максимальна сума кредитування, повідомляє SEEDS.

Це стало можливим завдяки рішенню уряду про розширення програми “Доступні кредити “5-7-9%”. Усі відсотки за позиками аграріїв компенсуватиме держава.

“Аграрії протягом дії воєнного стану та місяць після його завершення можуть отримати кредит під 0%. Після цього кредитна ставка становитиме 5%. Також збільшено максимальну суму кредиту до 60 млн грн. Кредитування сільськогосподарських товаровиробників для провадження своєї діяльності на період воєнного стану протягом 6 місяців з 0% відсотковою ставкою, після цього 5%. Кредит надається виключно на придбання основних засобів та покриття будь-яких витрат, пов’язаних із провадженням сільськогосподарської діяльності”, – повідомили в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Читайте також: В Україні спростили умови перевезення і зберігання пестицидів та агрохімікатів

Нагадаємо, напередодні уряд спростив ввезення в Україну сільськогосподарської техніки та її комплектуючих. Також було скасовано акциз та знижено податок на пальне, що сприяло зниженню вартості дизельного пального.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!