Аграрій з Чернігівщини збудував собі мавзолей за три мільйони доларів

0 432

На Чернігівщині в містечку Бобровиця керівник сільгосппідприємства «Земля і воля», Герой України Леонід Яковишин збудував собі мавзолей за 3 мільйони доларів.

Як розповів сам Леонід Яковишин чернігівським журналістам, задум проекту мавзолея належить йому, за основу взяв мавзолей Наполеона. Будівля прикрашена мармуром, золотом, вітражами і розписами.

У мавзолеї будуть встановлені позолочені скульптури Яковишина у 20, 40, 60 та 80 років. Вартість споруди сягає 3 мільйонів доларів. Аграрій очікує, що після його смерті мавзолей буде відкритий для відвідувачів.Як розповіли місцеві жителі, мавзолей споруджено поблизу будинку, де проживає Яковишин. Будівництво тривало близько десятиліття, нині воно вже на фінальному етапі.

«У нашому містечку є переказ чи навіть легенда, що якийсь священик сказав Леоніду Григоровичу, як тільки завершить роботи, так і завершиться його життя. Тому остаточно мавзолей не добудовують», – розповіла жителька Бобровиці.

Вона вважає, що половина жителів міста, які працюють на підприємстві Яковишина (до 1,5 тисячі осіб плюс їхні родини), ставляться до нього позитивно, хвалять його справи, інша половина, яка незалежна від аграрія, – незадоволені його діями.

«Він робить те, що йому вигідно, з чого має зиск, або що хочеться», – зазначила місцева жителька.

 

SEEDS.org.ua за інформацією УНІАН

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!