Аграрний хаб з вирощування лохини з’явився на Прикарпатті

0 41

2,5 млн гривень вклали у створення AGROHUB з вирощування лохини у селі Мала Кам’янка, Івано-франківська обл. Хаб з’явився у рамках проєкту “П’ядицькі культури”. Ініціатива передбачає освітні заходи для розвитку підприємництва та облаштування демонстраційної плантації, крапельного поливу та ін., повідомляє SEEDS.

Реалізувати проєкт вдалося завдяки фінансовій підтримці уряду США – програма USAID DOBRE. AGROHUB також підтримуватиме розвиток стартапів, які займаються високомаржинальними культурами.

“Надаватимемо два види сервісів. Перший – догляд за рослинами, збір урожаю, здійснення крапельного поливу. Другий – навчання з розвитку аграрних підприємницьких ініціатив. За підтримки місцевої та обласної ради, програми USAID DOBRE встановлено резервуари води для поливної системи, здійснено монтаж секційної огорожі, підключено до мережі електропостачання, підготовлено ґрунт, здійснено монтаж системи крапельного поливу та закладено демонстраційну плантацію саджанців чорниці канадської”, – цитує старосту села Мала Кам’янка Миколу Гришука видання AgroTimes.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!