«Агро-Регіон‎»: урожаї ріпаку та пшениці цього року радують

0 260

Збір урожаю зернових в Україні триває. Які проблеми цього року мають під час збору фермери та великі аграрні виробники, в коментарі для SEEDS розповів Юрій Лисак, головний агроном групи компанії «Агро-Регіон‎»‎.

— Українські аграрії, особливо з південних регіонів, скаржаться, що через негоду пшениця та інші зернові “лягли”. Яка ситуація на полях вашої компанії?

— Ми використовуємо регулятори росту на посівах, тому з переважною більшістю посівів зараз все добре. Звичайно є окремі болотисті ділянки, на межах полів та біля посадок, де важко проконтролювати ситуацію, але в цілому ситуація непогана. До того ж більшість наших полів великі бурі оминули, хоча ріпак трохи зачепило градом.

Наразі ми перебуваємо на активній фазі збирання врожаю.

— Якщо це все ж трапилось, посіви постраждали, чи можна врятувати врожай? Якщо так, то як це зробити?

— Якщо, наприклад, пшениця полягла, її збирання ускладнюється, темп сповільнюється, але воно все ж можливе – хліб потрібно рятувати. Для цього варто використовувати спеціальні стеблопідіймачі, також допомагають Flex-жатки. Але втрат все одно не уникнути.

— Які ще особливості жнив цього року?

— У зв’язку з тим, що у південних регіонах гарні врожаї та була дощова погода, збір затримався на 10-14 днів, відповідно до нас з запізненням прийшли наймані комбайни. Через це ми також приступили до збирання з певним запізнення На сьогодні компанія «Агро-Регіон‎»‎ в усіх підрозділах активно перейшла до збору ріпаку й озимої пшениці. Зібрали вже третину. Урожай вищий за планові показники.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!