Агрофірма з Полтавщини розселила в ліси майже сотню муфлонів і плямистих оленів

0 510

На Полтавщині агрофірма “Подоляка” розселила в ліси Диканського району майже сотню муфлонів і плямистих оленів. Про це йдеться в повідомленні агрофірми на сторінці у Facebook.

Три місяці тому господарство закупило і завезло тварин на територію Диканського району. Після періоду адаптації у вольєрі тимчасової перетримки звірів розселили в дику природу.

Агрофірма планувала перетримувати тварин місяць і випустити в Сем’янівці, на територію понад 1130 тис. га. Для цього там ставили огорожу з португальської сітки та стовпчиків. Його зведення зупинили через діяльність активістів.

Агрофірма «Подоляка» розселила в ліси Диканського району майже сотню муфлонів і плямистих оленів

Агрофірма «Подоляка» розселила в ліси Диканського району майже сотню муфлонів і плямистих оленів.Три місяці тому господарство закупило і завезло тварин на територію Диканського району. Минулого тижня після періоду адаптації у вольєрі тимчасової перетримки звірів розселили в дику природу. Агрофірма планувала перетримувати тварин місяць і випустити в Сем’янівці, на територію понад 1130 тис. га. Для цього там ставили огорожу з португальської сітки та стовпчиків. Його зведення зупинили через діяльність активістів.— Прийшов час відпускати тварин — якщо тримати їх довше, вони стануть ручними і привчаться до людей. Так браконьєри легко їх вполюють. На нашій огородженій території вони б жили під охороною єгерів господарства, — єгер агрофірми «Подоляка» Олег Ситник.Нагадаємо, що цього місяця в Сем’янівському лісі представники «Січі» незаконно зруйнували огородження майбутнього екопарку «Подоляка» і нанесли збитків на 310 тис. грн.

Gepostet von Агрофірма «Подоляка» am Dienstag, 30. Juli 2019

 

“Прийшов час відпускати тварин — якщо тримати їх довше, вони стануть ручними і привчаться до людей. Так браконьєри легко їх вполюють. На нашій огородженій території вони б жили під охороною єгерів господарства”, — каже єгер агрофірми Олег Ситник.

Раніше повідомлялося, що з кінця липня працівники мисливських угідь “Фенікс 2017”, що на території Щербанівської ОТГ Полтавського району, переселили з Диканського району двадцять байбаків.

Решту запланованих голів перевезуть уже наступного року. У планах єгерів було переселити 40 байбаків. Наразі вдалося виловити й перевести 20 голів. Ще половину залишили на наступний рік, бо за такий короткий період вони не встигнуть адаптуватися.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Facebook агрофірми “Подоляка”

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!