«Агроф’южн» розпочала переробку врожаю томатів

0 219

Компанія «Агроф’южн» розпочала сезон переробки томатів нового врожаю. Таку новину вона опублікувала на своєму сайті.

Підприємства групи компаній подолали усі перешкоди у вигляді примх погоди і отримали хороший урожай ранніх томатів. Першим їх переробку розпочав Південний завод, далі − Північний, а потім − Східний. Як стверджується у повідомленні компанії, всі заводи та відділення працюють з максимальною потужністю.

Напруження на збиранні врожаю та виробництві томатної пасти, відомої нам під торговою маркою «Інагро», не спадатиме до кінця вересня. Тож, ми з вами маємо чудову можливість придбати смачну продукцію вже нового врожаю.

Раніше у LANDLORD повідомлялося, що група компаній «Агроф’южн» (Миколаїв) планує переробити 630 тисяч тонн томатів, у тому числі 9,9 тисяч тонн органічних.

Підприємства «Агроф’южн» виробляють томатну пасту «Інагро». Крім того, компанія, до якої входить 10 відділень, 2 теплиці, 3 томатних заводи і 30 тис. га зрошуваних полів, вирощує та переробляє томати для виробників соків, кетчупів і томатних соусів, і дана продукція користується попитом у всьому світі. Підприємства групи розташовані на півдні України і на них налагоджено всі цикли виробничої діяльності.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!