АгроКаталог – можливість купити найкращі товари і техніку для аграріїв

0 331

Аграрії постійно стикаються з необхідністю інвестицій в свою справу. Їм необхідно купувати посівний матеріал або корми для тварин, техніку і добрива для обробки полів і таке інше.

Однак знайти необхідні товари буває дуже непросто. Пошук на загальних сайтах оголошень займає багато часу, і не завжди там можна знайти те, що вам потрібно. Тому краще шукати необхідне на профільних майданчиках.

На сайті agrocatalog.info ви знайдете будь-які товари, які необхідні для ведення аграрного бізнесу. Ця платформа розроблена спеціально для агрокомпаній, які бажають продати або купити будь-які товари або послуги для своєї галузі. Також на agrocatalog.info ви знайдете актуальні новини аграрного сектора, думки експертів і багато іншого.

Які галузі сільського господарства представлені в АгроКаталозі?

На agrocatalog.info представлені організації та оголошення по всіх основних категоріях аграрної галузі. Наприклад, аграріям, які працюють в сфері рослинництва, будуть цікаві товари з наступних категорій:

 • Насіння, саджанці і посівні матеріали;
 • Добрива та засоби захисту рослин;
 • Сільськогосподарські культури та інші.

Крім того, представлені категорії і для організацій, що працюють в сфері тваринництва.

У каталогах сайту представлені агровиробники з наступних галузей:

 • Бджільництво;
 • Птахівництво;
 • Риба та морепродукти.


Крім того, в розділах на сайті АгроКаталог ви можете знайти компанії, які надають послуги для організацій. Зокрема, представлені підприємства, які здійснюють упаковку товарів, переробку продукції рослинництва і тваринництва, сервіси для фермерів. Також представлені і компанії, які здійснюють реалізацію і ремонт сільськогосподарської техніки.

Каталог компаній на agocatalog.info

На сайті agrocatalog.info представлена ​​найбільша база українських аграрних підприємств. Ці компанії реалізують товари і послуги для організацій, що працюють в сфері сільського господарства.

В каталозі організацій на agrocatalog.info ви знайдете компанії, які працюють як по всій Україні, так і в конкретних регіонах. Організації згруповані по галузях, в яких вони працюють. Завдяки цьому ви можете знайти список компаній, які реалізують товари та послуги саме для вашого бізнесу.Дошка оголошень АгроКаталогу

Крім каталогу компаній, ви також можете знайти і приватні оголошення. Дошка оголошень на agrocatalog.info дозволяє продавати і купувати товари не тільки для юридичних, а й для фізичних осіб. Якщо ви займаєтеся фермерським господарством вдома, або маєте невелику компанію, ви можете скористатися сервісом для того, щоб продати свій товар. Опублікувати оголошення досить просто, потрібно пройти швидку процедуру реєстрації, після чого ви зможете додавати будь-які оголошення в будь-яку категорію сайту.

Якщо ж ви хочете купити певний товар, на дошці оголошень ви зможете знайти все необхідне і придбати безпосередньо у продавця. Також ви знайдете контакти продавця, що допоможе домовитися про зручний спосіб доставки та про терміни оплати товарів.

АгроКаталог: великий вибір сільськогосподарських товарів

Успішний аграрний бізнес вимагає стабільних поставок необхідних товарів і послуг, а також наявності стабільних ринків збуту. Обидва ці завдання дозволяють вирішити профільні торгові платформи. Продавці та покупці приходять сюди цілеспрямовано, щоб знайти або навпаки, запропонувати той чи інший товар, роботу або послугу.На сайті agrocatalog.info ви знайдете кращі агротовари. Ця торгова площадка об’єднує всіх, хто може бути зацікавлений в аграрній продукції – сільськогосподарські підприємства, підприємства переробки, харчової промисловості і т.п. На agrocatalog.info ви можете знайти все необхідне для свого бізнесу на свій бюджет. Також на сайті ви можете ознайомитися з останніми новинами зі світу сільського господарства.

На agrocatalog.info представлені товари з більшості сфер сільського господарства

Сайт agrocatalog.info – це спеціалізована платформа, орієнтована на аграрний бізнес. На цій дошці оголошень ви можете знайти будь-які необхідні товари. На agrocatalog.info пропонуються товари і послуги з наступних галузей сільського господарства:

 • Рослинництво;
 • Тваринництво;
 • Переробка продукції і т.п.

На сайті оголошення пропонують як фермерські господарства і заводи, так і приватні продавці. Дошка оголошень agrocatalog.info дозволяє знайти все необхідне – посівний матеріал, готову продукцію, сільськогосподарську техніку та інструмент, добрива, склади для захисту рослин, послуги упаковки і багато іншого.Як знайти необхідні товари або послуги на АгроКаталозі

На agrocatalog.info передбачені зручні способи пошуку необхідних вам товарів і послуг. Всі товари і постачальники розділені за категоріями, тому ви одразу ж зможете вибрати те, що потрібно. Зайдіть в розділ “Каталог товарів підприємств”, щоб ознайомитися з продукцією провідних агрокомпаній України. Пропозиції розділені на кілька великих категорій:

 • Тара і упаковка;
 • Сільгосптехніка і обладнання;
 • Агрохімія, біозахист, стимулятори, дезінфекція;
 • Сільськогосподарські послуги.

Кожен розділ ділиться ще на кілька категорій, тому ви легко зможете звузити свій пошук і швидко знайти товари, які вам потрібні. Також ви можете ознайомитися зі списком всіх аграрних підприємств України, які зареєструвалися на сайті.

Продаж товарів через АгроКаталог

На agrocatalog.info можна легко продати товари. Ви можете розмістити оголошення в будь-якої категорії. Щоб запропонувати свій товар чи послугу, потрібно зареєструватися, підготувати фотографії та опис, залишити ваші контакти. Після публікації вашу пропозицію зможуть побачити десятки тисяч користувачів, які можуть стати постійними клієнтами вашого бізнесу.

На agrocatalog.info продавати товари можуть як юридичні, так і фізичні особи. Неважливо, у вас великий холдинг або невелике господарство з разовим продажем товарів або дрібним оптом. За допомогою дошки оголошень ви зможете продавати товари і послуги в будь-яких обсягах, покупцям з будь-якого регіону країни.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!