Агроледі про найголовніше: чого хочуть успішні жінки?

0 474

Who run the world? Girls. Хто змінює та розвиває український агросектор? Його берегині  і водночас головні агенти змін та інвестори у якісні перетворення в сільському господарстві. Що надихає українських агроледі на розвиток та зміни? Чого вони найбільше прагнуть, що вважають у житті найважливішим? Про це у 2-му матеріалі рубрики «Чого хочуть успішні жінки?» на сайті SEEDs.org.ua.

 

Світлана ОМЕЛЬЧЕНКО, фінансовий директор компанії Agromino:

Хочеться – створювати. Створювати – щасливу сім’ю, натхненну команду, успішну компанію, цікаві нові проекти, міцну дружбу. Хочеться – розвивати. В першу чергу себе. Щоб кожен день ти був краще, ніж вчора. Хочеться, щоб твоя робота була зі змістом. І тут в Агро дуже цінно працювати. Тому що сенс Агро в Україні – це і заробляти, і в той же час ефективно нагодувати всю земну кулю. Ну і звичайно, хочеться мирного блакитного неба над нашими полями.

 

Ірина ДУШНИК, виконавчий директор Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації:

Чого б хотілося найбільше? Як виокремити в потоці повсякденних буденних бажань найголовніше та найважливіше? Для себе я виділяю одне – це бажання бути щасливою, приносити та отримувати щастя, у всіх його проявах. А як це зробити? Для мене щастя залежить від відношення до життя.

Для мене щастя – це пазл, який складається з радіcних моментів спілкування з родиною, з друзями, це очі дітей, коли їх мрії збуваються, це цікаві зустрічі та захоплюючі мандри, це книжки та фільми, які надихають. Одним словом, це емоції, згадка про які викликає посмішку на обличчі або в серці. Коли ти усміхнений – ти легко даруєш щиру посмішку та радість іншим. Ось що для мене щастя.

 

Оксана ПРОСОЛЕНКО, директор офіційного представництва асоціації «Donau Soja» в Україні:

Чого хоче жінка? Кожна жінка хоче щастя! А що таке щастя? На мою думку щастя – це усвідомлення власної особливості, це незалежність від суспільних стереотипів, це воля бути сильною, це особиста свобода та бажання щодня робити ті речі, які не стосуються твоєї власної родини, це небайдужість до людської доброти та чужої ненависті, це кохання в усьому і до всіх, це люди, які цінують тебе кожного дня, а не вибірково. Я бажаю такої долі кожній українській жінці!

 

Жанна ДУФІНА, Національний консультант інвестиційного центру ФАО (ООН):

Я хочу, щоб для українського агросектору настало майбутнє. Майбутнє – це не тільки дрони або стейк, надрукований на 3D-принтері. Для мене майбутнє у відкритості до ідей, у інформації та знаннях, для яких немає кордонів, в управлінських підходах, які базуються на кооперації та спираються на те найкраще, що є в людях – самостійність, відповідальність, творчість.  В Україні повно ідей. В Україні повно ресурсів. Ба більше того, в Україні є люди – і багатьох мені пощастило знати особисто – які хочуть та можуть їх втілювати. Хочу, щоб ми створили для них таке середовище, в якому вони не просто зможуть це зробити, але ще й отримуватимуть те задоволення, яке тільки може дати улюблена та вдячна праця.

 

Ганна ГУСТОВА, менеджер категорії нових продуктів на експортні ринки МХП:

В сучасному світі стерлися грані між якостями характеру жінок та чоловіків. Поняття «Залізна Леді» або «Генерал в спідниці» вже давно нікого не дивує і не бентежить. Світ змінюється, розвивається і ми, жінки, разом з ним. Та мені хочеться, щоб у цьому стрімкому потоці сучасності жінки ніколи не втрачали своє природне прагнення до краси та гармонії. В оточуючому середовищі, в бізнесі, в країні, в світі. Загалом в людях хочеться бачити більше людяності та взаємоповаги. Як написала неймовірна Ліна Костенко – «Люди, будьте взаємно красивими!»

 

Ніна ЗИЛЮК, директор компанії «Агрітема»:

Жінка- творець. Жінка- Берегиня. У всіх своїх природніх іпостасях вона прагне любові, потребує  самореалізації та не боїться відповідальності. Я хочу, щоб в нашій родині ( маємо потужне жіноче лоббі) , компаніі ( усі керівники –  жінки) , державі ( статистику ви знаєте), та, не обмежуючись- в усьому світі, жінка вільно обирала свій шлях та мала можливість реалізуватися і в сім`ї, і в роботі; жила у любові, та, уже без гендерних преференцій-була щасливою людиною!

 

Ганна МОРОЗОВА, голова кооперативу виробників часнику UkrUP:

Успішна жінка завжди шукає визнання! Адже вона робить все не для себе – хоче, щоб було краще в родині, роботі, країні. І звичайно, вона впевнена в успіху – тільки так відбуваються зміни.

 

ГАННА КОПАЧЕВСЬКА, заступник головного директора компанії Agrorisk (Агрориск Україна)

Дуже хочеться бачити свою країну вільною, успішною і щасливою! Хочеться мати впевненість у тому, що керівництво держави розуміє потреби України і діє задля її розвитку. Щоб була державна підтримка і розвиток медичної галузі і батьки не шукали помочі за кордоном щоб вилікувати своїх діточок. Щоб існували програми підтримки для одиноких матерів і батьків та молодих сімей. Щоб люди із вадами здоров’я мали можливість отримати доступ до необхідного їм лікування.
Щоб виробники мали змогу отримати фінансову підтримку для подальшого розвитку і вдосконалення виробництва і були прозорі та доступні умови для її оформлення.
Щоб була дієва система охорони та збереження навколишнього середовища а також розвитку територій.
Бажань не так вже і багато! І дуже приємно бачити і чути, що у наших громадян є розуміння необхідності змін, є рішення, є прагнення до об’єднання і дій задля загального добробуту!
Хочу побажати усім нам миру, злагоди і обов’язково віри у свої сили!

Катерина ДЬЯЧЕНКО, співзасновник проекта-премії для аграріїв «Вони годують Україну»:

Якось ми сиділи у грузинському ресторанчику з моїм партнером по проекту «Вони годують Україну» та говорили про жінок. Мова йшла саме про жіночу внутрішню силу. І Катерина Звєрєва поділилась зі мною своїм спостереженням стосовно жінок в агро, що кожна з історій заслуговує бути висвітленою в ініціативі – «Жінка-Господиня».

Адже жінка в нашому сьогодоненні  як ніхто розуміє, що таке створення умов. Для майбутнього покоління. Для тих, хто прийде після нас. Наших дітей, адже чужих дітей не існує. І всі ми чиїсь батьки, або – діти.

Жінка сьогодні – і прекрасна Господиня, і чарівна Берегиня багатьох справ, у тому числі і своєї сім’ї, роду. На будь якому підприємстві: у бізнесі чи на держслужбі. Вона створює умови для росту своїх дітей, співробітників, колег.

Певна річ, мені б хотілось щоб якомога більше людей жили своє життя. Щоб втілювали свої мрії, досягали своїх цілей. Тому, створення умов – це те, що мені подобається робити як жінці. І мова не про благочинність, а про те, що з такими людьми в подальшому, котрі знають чого хочу та впевнено йдуть до свого «хочу» – набагато легше будувати сильне майбутнє вже сьогодні. А саме будувати з сильними однодумцями – це те, чого мені хочеться. Для цього й необхідно створювати умови з сильними однодумцями.

 

Елліна ЮРЧЕНКО, державний експерт із стратегічного планування Мінагрополітики:

Сьогодні я хочу бути в гармонії з собою і світом, знаходитись у вирі подій, і не втрачати себе в ньому. Хочу змінювати світ, творити нове із посмішкою на обличчі і спокоєм в очах. Хочу кохати та своїми діями надихати людей. Хочу, щоб якомога більше людей із кожного села України повірили в себе та почали займатися аграрним бізнесом, а молодь України усвідомили, що агросфера – це круто!

Катерина Звєрєва, SEEDs.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!