Агросектор України врятує роботизація

0 423

Впровадження інноваційної техніки, зокрема дронів, дозволить вирішити одразу кілька актуальних проблем аграрної галузі. Про це під час конференції Техномаркетінг розповів засновник компанії DroneUA, Валерій Яковенко.

За словами бізнесмена роботизація в агросекторі зокрема допоможе мінімізувати випадки крадіжки в сільському господарстві, а також з граничною точністю спрогнозувати врожайність. Як зазначає Валерій Яковенко, український аграрний бізнес вже готовий до подібних технологій.

“При виборі й придбанні інноваційної техніки виникають певні складності. Тому постачальники техніки надають нам можливість протестувати свою продукцію в реальних умовах. Під час випробувань разом з представником агрономічної служби ми оцінюємо якісні показники, а разом з фінансовою службою – економічні показники.

Крім того, велике значення має надійність й довговічність техніки, саме тому необхідно попереднє тестування”, – таку думку під час заходу висловив провідний інженер компанії Кернел, Сергій Жиган.

За словами експерта, на сьогоднішній день, основні критерії вибору – це ціна, якість і можливість сервісного обслуговування.

Натомість директор ТОВ “Ківшовата Агро” Людмила Мартинюк вражає, що своєчасний сервіс критично важливий, особливо якщо ви працюєте за японськими стандартами агробізнесу, які вимагають безперервної роботи техніки у полі.

SEEDS.org.ua за інформацією  Agri–Gator

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!