Агротуризм в Україні розвиватиметься з допомогою Франції

0 205

Підтримка розвитку агротуризму здійснюється в рамках двостороннього співробітництва між Україною та Францією, і наш європейський партнер займається проектом технічної допомоги. Як зауважив радник з сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен в одному з інтерв’ю, французька експертиза в рамках даного проекту стосується розробки методології.

За словами Перрена, співробітництво буде націлене на сільський розвиток і агротуризм. Крім того, розроблений окремий проект, мета якого полягає у покращенні зв’язків між адміністрацією і виробниками, наприклад, у виробництві меду, виноробстві. Щодо зазначених напрямків французька сторона завжди готова поділитися досвідом у сферах сільськогосподарської політики, управління галуззю, державної підтримки виробників, контролю продукції.

Сьогодні, за приблизним підрахунками, майже 400 тисяч садиб у сільській місцевості в Україні можуть надавати високоякісні послуги для туристів. Таку цифру називають експерти.

Володимир Васильєв, голова Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму, навів приклад білорусів. Ще 15 років тому вони приїжджали до України вчитися, а в 2007 році ухвалили закон, за яким фізична особа, яка проживає в сільській місцевості, не є суб’єктом підприємницької діяльності й не сплачує податків від доходів із туристичної діяльності. Через 10 років у Білорусі налічувалося 2300 активних суб’єктів агротуризму, і у рейтингу National Geographic Traveler Awards вона перемогла у номінації «Агротуризм», обійшовши навіть Італію та Францію.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!