АгроЗМІ та агробізнес кооперуються для досягнення цілей сталого розвитку ООН

0 555

22 грудня об 11.00 відбудеться круглий стіл на тему «Вибір інформаційно-інвестиційної політики АПК України для досягнення цілей сталого розвитку ООН» в офісі AgroGeneration (Мандарин Плаза, вул. Басейна, 6, 8 поверх)

Під час заходу відбудеться підписання Меморандуму про кооперацію агроЗМІ та агробізнесу задля досягнення цілей сталого розвитку ООН та стратегії України 2020. Журналісти профільних ЗМІ, представники агробізнесу, аграрних асоціацій та громадських об’єднань запрошуються до підписання Меморандуму.

У заході братимуть участь Ольга Трофімцева, заступник Міністерства аграрної політики України, Катерина Звєрєва, засновник агентства для аграріїв «SAPIENZA», Джон Шморгун, президент холдингу AgroGeneration, Геннадій Борисичєв, правозахисник та громадський діяч, Ірина Наконєчна, засновник BrandStory, Віктор Коваленко, член платформи Ukrainian Food Valley.

«У світі є надлишок інформації, в тому числі про ринок агро. Парадоксально, але факт – інформації багато, а ось якості мало. Матеріали в ЗМІ запозичуються, бездумно і без перевірки передруковуються по 100 разів, і зараз аграрії, підприємці та інвестори ще більше відчувають дефіцит якісних і корисних новин та аналітики у величезному інформаційному потоці. Ми з учасниками аграрного ринку, профільними ЗМІ та аграрними асоціаціями вирішили об’єднатися для реалізації спільних проектів для забезпечення чистоти та якості інформаційного простору, особливо в профільних медіа, з інформаційно-освітньою метою, щоб формувати імідж українського агробізнесу та локальних фермерів і іноземних інвесторів на внутрішньому та зовнішньому ринках. Для цього планується проведення фахових тренінгів для трансферу знань між журналістами, фермерами, агробізнесом, іноземними та локальними інвесторами, профільними асоціаціями, освітніми установами. Ми плануємо залучити до Меморандуму освіту і науку, тому що питання фаховості журналістів, які працюють в агротематиці стоїть дуже гостро. І треба передавати знання від фермерів до журналістів, як промоутерів вітчизняного агросектору і України вцілому і розвивати молоді таланти», – зазначає Катерина Звєрєва, керівник медіа-проектів, засновник агентства для аграріїв «SAPIENZA».

Сторони укладають цей Меморандум, базуючись на необхідності вдосконалення та поглиблення співпраці між учасниками агроринку, задля досягнення цілей сталого розвитку ООН та стратегії України 2020. Ключовим завданням Меморандуму є ціль, щоб Україна входила в першу тридцятку рейтингу Всесвітнього банку «Doingbusiness», відповідно до стратегії України 2020.

Запрошуємо журналістів долучитися до цієї події!

Контакти для реєстрації ЗМІ: +38 099 737 17 92, zvereva.pr@gmail.com

Програма круглого столу на тему:

«Вибір інформаційно-інвестиційної політики АПК України для досягнення цілей сталого розвитку ООН»

  1. Кооперація профільних агромедіа для формування іміджу українського агробізнесу та локальних фермерів на зовнішніх ринках, Катерина Звєрєва, керівник медіа-проектів, засновник агентства для аграріїв «SAPIENZA»

  2. Вплив інформації в агромедіа на реалізацію експортної стратегії України Ольга Трофімцева, замміністра АПК

  3. Чистота інформаційного простору Джон Шморгун, президент холдингу AgroGeneration

  4. Інформація в медіа як формування сильного бренду компанії, Ірина Наконєчна, BrandStory

  5. Методи визначення компетентних агроЗМІ, Іванна Панасюк, керівник спецпроектів Agroportal

  6. Як якість інформації впливає на розвиток інновацій та агростартапів, Віктор Коваленко, платформа Ukrainian Food Valley

  7. Важливість юридичного захисту учасників аграрного ринку у формуванні агробізнес-спільноти Геннадій Борисичєв, правозахисник та громадський діяч

  8. Приєднання до Меморандуму про кооперацію агроЗМІ та агробізнесу задля досягнення цілей сталого розвитку ООН та стратегії України 2020, Катерина Звєрєва, засновник агентства для аграріїв «SAPIENZA

SEEDs 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!