Активні агроледі спільними зусиллями протидіятимуть глобальній зміні клімату

0 211

На саміті G7 оголосили надзвичайний екологічний стан –  2019-й став найспекотнішим в Україні за 139 років, а за дослідженням центру екологічних ініціатив “Екодія” до 2100 року через глобальне потепління можуть бути затоплені 650 тисяч гектарів суходолу.

Питання свідомого споживання задля захисту нашого спільного дому стає все критичнішим, вже сьогодні ми повинні почати діяти, щоб не допустити екологічної катастрофи завтра.

На думку Наталії Гордійчук, засновниці “Агрітема”, якщо ми продовжуватимемо бездумно споживати ресурси та використовувати поточні технології для підтримання життєдіяльності, то глобальне потепління призведе до несумісних із життям температур у південній півкулі вже за 30 років.

Наталія Гордійчук – один з ініціаторів створення Національної платформи колаборації та дії Earth Day Ukraine, що є спільним проєктом комунікаційного агентства Adsapience та освітнього проєкту Sustainability Room у партнерстві з глобальною мережею Earth Day Network.

Роль жінки у екологічній політиці та зелених ініціативах надзвичайно важлива: саме тому, наразі дуже важливо об’єднуватися активним та професійним жінкам, та шукати разом шляхи протидії глобальній зміні клімату.

 

“Сьогодні вкрай важливо переосмислити наші підходи до споживання природних ресурсів та наших звичок у веденні побуту. Для жінок, як берегинь роду, здоров’я та добробут родини надважливі. Говоримо ми про власний дім, країну чи планету.

Саме тому серед активістів екологічних ініціатив дуже багато жінок. Україна не є винятком, особливо цього року, коли ми отримали офіційне право представляти глобальний рух The Earth Day. Я впевнена – лише об‘єднавшись, ми можемо більше”, – зазначає Наталія Гордійчук.


Круглий стіл за участі агроледі  “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства”  відбудеться 18 лютого о 14.00.

Круглий стіл пройде в рамках “Агровесни” в МВЦ (Броварський проспект 15), 2-й павільйон, конференц-зала №6.

Ініціатор створення ком‘юніті WE AGRI – Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації, засновниця SAPIENZA .Media, міжнародний консультант ФАО (ООН).  

 Організатори ком’юніті WE AGRI – агромедіа-агенція SAPIENZA та Наталія Гордейчук директор ТОВ “Інфоіндустрія”.  


До дискусії та обміну досвідом на круглому столі приєднаються надихаючі та успішні агроледі: Інна Мєтєлєва екс-заступник Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, та Наталія Гордійчук, засновниця “Агрітема”.

Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

Мета цієї події – започаткування Національної премії для жінок в агробізнесі. Протягом року відбуватиметься низка зустрічей, круглих столів та бранчів для жінок, фіналом яких буде суспільне голосування та різноманіття номінацій для Національної премії для жінок в агробізнесі.

Під час круглого столу “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” організатори оголосять, яким чином відбуватиметься збір інформації для майбутнього нагородження”.


Номінації, за якими буде проходити суспільне голосування та будуть обрані переможниці:

 1. “Жінка-агролідер” – за кращі управлінські якості;
 2. “Жінка-менеджер” – за кращу реалізацію агропроекту, досягнення в галузі менеджменту;
 3. “Жінка-агроаналітик” – за успіхи в роботі в галузі агроаналітики;
 4. “Жінка-фермер” – за досягнення в галузі розбудови фермерського господарства;
 5. “Жінка-агроконсультант”;
 6. “Жінка-новатор” – за створення нових продуктів агробізнесу, інноваційних рішень, що дозволяють збільшити прибутки аграріїв;
 7. “Жінка-агромаркетолог” – за кращі рішення в галузі агромаркетингу для просування продукції на зовнішніх та внутрішньому ринках;
 8. “Жінка-науковець” – за наукові розробки, що дозволяють збільшити конкурентоспроможність і підвищити якість української агропродукції.
 9. Ментор WE AGRI.

На другому етапі розвитку проекту на меті стоїть створення спільноти союзниць – сильних, щирих, унікальних та успішних жінок, які підтримують і підсилюють одна одну у бізнесі, роботі, дружбі. Менторство та підтримка, освіта, натхнення амбіційних дівчат, які хочуть побудувати свій бізнес або досягти професійного успіху в агросфері.

Сила взаємодії, шерінг інформації, допомога іншим для безлічі можливостей для зростання – все це кроки на підсилення взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства.


Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>


Протягом року у провідних аграрних ЗМІ зі спільною аудиторією у 500 тисяч відвідувачів на місяць – Seeds.org.ua, Агроіндустрія, Інфоіндустрія, Agri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.org, Meat-inform та інших буде реалізовуватися спільний інформаційно-просвітницький проект до “Національної премії для жінок в агробізнесі”.

Проект передбачатиме:

 • Підготовку та публікацію серії відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення;
 • Підготовку та публікацію серії статей “Жінка Берегиня” на ресурсі Seeds.org.ua та у партнерських ЗМІ;
 • Підготовку та публікацію мотивуючих історій жіночого бізнесу  у таких ЗМІ як  Seeds.org.ua, Агроіндустрія, ІнфоіндустріяAgri-gator.com.ua, на радіо AgroFM, сайтах Ukrainefood.orgMeat-inform  та інших;
 • Інформування аудиторії про проекти сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства, якими опікуються жінки;
 • Проведення заходів для спілкування жінок, які працюють у аграрному та суміжних бізнесах;
 • Трансляція відео-сюжетів про жінок в агробізнесі з коментарями не тільки самих жінок, а і їхнього оточення на заходах;
 • Номінації та суспільне голосування для нагородження Національної премії для жінок в агробізнесі

З питань участі у круглому столі  “Синергія взаємодії жінок для сталого розвитку, екологічного збереження та розбудови гармонійного суспільства” та подальших заходах бізнес-спільноти діяльних та надихаючих агроледі WE AGRI (Women Entrepreneurs Agri) пишіть організаторам:  zvereva.pr@gmail.com або телефонуйте: 0634970167

Для попередньої реєстрації на захід просимо заповнити АНКЕТУ >>>

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!