Альбіцію пропонують зробити зеленою візитівкою Херсона

0 927

Альбіцію, дерево з шовковими квітками, пропонують зробити візитівкою Херсона. З такою пропозицією виступив відомий в Херсоні підприємець і волонтер Ігор Кураян.

За його словами, зростає альбіція дуже швидко, добре переносить посуху, цвіте ціле літо. Чим не прикраса для південного міста?

“Альбіція іранська! Казкове дерево! Раніше ми їздили милуватися ним в Алушту, а зараз воно прекрасно адаптувалася на Херсонщині!

У мене на дачі альбіція росте вже років десять! Її  можна зробити візитною карткою Херсона!

Росте дуже швидко, добре переносить посуху, цвіте ціле літо! Що для цього потрібно? Велике бажання херсонців і доступні саджанці”, – пише на своїй сторінці в Facebook Ігор Кураян.

Підприємець не тільки заохочує долучитися до озеленення міста всіх охочих, а навіть сам візьметься вирощувати сіянці рослини. Продавати обіцяє за мізерною ціною, аби тільки окупити витрати на вирощування.

“Проаналізував ціни (від 80-до 250 грн), на ринку і розплідниках – кусаються! Можу виростити з насіння саджанці для озеленення міста – ціна буде 25 грн (парнички, грунт, вазони) чисто на витрати. Якщо хтось підключиться буду радий!

Всі, хто залишить заявку отримає саджанець. Пишіть в лічку або під цим постом! Давайте зробимо наше життя яскравішим”, – пише херсонський волонтер.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!