Американці збираються виробляти в Україні біопрепарати для захисту рослин

0 269

Виробник засобів захисту рослин (ЗЗР) компанія TerraMax (США) розглядає можливість запуску виробництва біопрепаратів для захисту рослин в Україні у 2020 році.

Про це повідомив генеральний директор представництва “Террамакс Україна” (Київ) Юрій Гоголь.

“Якщо ми домовимося, знайдемо загальну формулу виробництва і продажу в Україні … то в наступному році можемо почати”, – сказав він.

Зі слів Гоголя, до планів про виробництво добрив на території України компанія прийшла ще на початку 2019 року, оскільки аграрії зацікавлені у своєчасній доставці свіжого продукту, що складно при перевезенні зі США.

“Це пов’язано з тим, що Америка далеко і доставка проходить дуже довго, ми не можемо заздалегідь це завезти… Корабель йде 2 місяці, тому ми завжди привозимо (добрива) заледве встигаючи”, – прокоментував він.

У свою чергу керуючий директор з виробництва і технологій TerraMax Том Пропер підтвердив обговорення цієї ідеї, але, з його слів, єдиного готового рішення ще немає.

Йдеться про виробництво інокулянтів, в основі яких використовуються азоспірили – природні мікроорганізми, які сприяють росту рослин і працюють як фіксатор азоту, тобто збирають азот з повітря і грунту та доставляють його в кореневу систему.

Зазначається, що цей інокулянт дозволяється застосовувати в органічному виробництві.

Наразі компанія сертифікувала в Україні на 10 років інокулянти для сої та пшениці (по 2 препарати – рідкий і сухий), також ведуться лабораторні випробування з кукурудзи.

SEEDS.org.ua за інформацією  Українські Новини

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!