Англійці працюють над розробкою найдорожчого ягідозбирального робота

0 76

Співробітництво фірми Saga Robotics UK та організації виробників ягід і кісточкових плодів Berry Gardens Growers Ltd в Англії може призвести до справжньої революції. Ідеться про створення автономної системи для збирання ягід RAS-Berry. Про нову розробку повідомляє журнал «Напої. Технології та Інновації».

Спільний проект Saga Robotics UK та Berry Gardens Growers Ltd вважається найбільшим у даній сфері в ЄС. На його реалізацію даються кошти у розмірі 1 млрд євро.

Передбачається, що на унікальну машину покладатиметься завдання не стільки у безпосередньому збиранні ягід, скільки в обережному транспортуванні ящиків з ними з місця прибирання до пункту навантаження. Але навіть це повинно значно полегшити працю людей на збиранні ягід і підвищити її продуктивність.

Щоправда, до завершення проекту, стверджують його автори, може минути ще кілька років, але зрештою потім робот значно допоможе виробникам такої делікатної ягоди як суниця, звільнивши людей від додаткової праці. Крім того, з допомогою нової машини вирішиться проблема нестачі робочих рук в садівництві.

Саме гостру нестачу робочих рук називають сьогодні чи не найголовнішою проблемою в більшості країн Європейського союзу. За словами виробників, сегмент ягід найбільше залежить від сезонних працівників.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!