Англійські селекціонери запропонували ягідникам сорт різнокольорових томатів

0 158

Селекціонери в Англії вивели незвичайний сорт помідора черрі: його плоди мають чорне забарвлення і називаються Індиго Роуз. Потім прищепили чорний сорт чері до білого, і у результаті отримали неймовірний гібрид. Про нього розповідає Дім і Сад.

Новий сорт вчені компанії Suttons назвали Твін Індиго. Він відзначається поєднанням на одному кущі чорних і білих плодів. Особливість нового сорту ще і в тому, що він чудово підходить для вирощування як у відкритому, так і в закритому ґрунті, володіє підвищеною стійкістю до багатьох комах-шкідників і хвороб, а рівень освітленості ділянки для нього практично не має значення. До того ж рослина чудово пристосовується до змін температури.

Плодоносять кущі Твін Індиго протягом трьох місяців − з середини літа до середини осені. Урожайність нового сорту на 75% вища, ніж у традиційних сортів.

Варто сказати ще про одну особливість сорту, і стосується вона смакових якостей томатів: вони мають різний смак. Так, чорний черрі має солонуватий присмак з ледь помітною кислинкою, а білий − солодкий з ледь помітною кислинкою і тонкою фруктовою ноткою. І чорні, і білі плоди цього сорту містять в собі велику кількість антиоксидантів.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!