Міжнародна антикризова плодоовочева онлайн-конференція

0 376

Проект EastFruit проведе першу міжнародну онлайн- конференцію, присвячену питанням впливу коронавіруса і глобальної економічної кризи на світову плодоовочеву галузь, а також, особливо, на ринки овочів, фруктів, горіхів і ягід Узбекистану, України, Грузії, Молдови, Росії та Таджикистану.  


7 квітня, о 16:30 за Київським часом 

Подія відбудеться в вигляді прямої YouTube трансляції та почнеться о 16:30 за часом України, Молдови та Москви, о 17:30 для Грузії і 18:30 для Таджикистану і Узбекистану. Свою думку про те, як коронавірус вже вплинув і як може вплинути на плодоовочеві галузі країн, висловлять представники спеціалізованих асоціацій і експерти ринку.

Ведучим конференції виступить Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Серед виступаючих також представники Грузії (Катерина Побережна), України (Федір Рибалко та Катерина Звєрєва), Узбекистану (Дарина Ільїна), Таджикистану (Бахтійор Абдувохідов) і Молдови (Василе Пожога).

Під час події можна буде задавати питання спікерам в чаті, на які вони дадуть відповідь в кінці заходу. Посилання на трансляцію знаходиться ТУТ >>>

Щоб не пропустити конференцію, прохання підписатися на канал EastFruit  і встановити нагадування про подію. Орієнтовний час тривалості заходу – близько двох годин.


Подія безкоштовна і відкрита для всіх.

Попередня реєстрація не потрібна.

Посилання на трансляцію конференції знаходиться ТУТ>>>

Конференція пройде російською мовою і може бути цікава всім представникам плодоовочевого бізнесу з різних країн світу.

Подія відбувається за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і ФАО, а також Української плодоовочевої асоціації (УПОА) і Федерації сільгоспвиробників Молдови FARM.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!