“Артемсіль” випустила спецпартію солі, прибуток піде на дрони-камікадзе

0 416

Держпідприємство «Артемсіль» спільно з платформою United24 випустило лімітовану серію солі «Міць. Українська кам’яна» для збору на дрони-камікадзе для головного управління розвідки. Весь прибуток з кожної пачки йде на покупку військового обладнання, пише SEEDS.

На збір «Артемсіль» віддало останню партію солі – через російські обстріли завод було знищено, а повністю з полиць артемівська сіль зникла влітку 2022-го.

Сіль з українського Соледару можна придбати в магазинах «Сільпо» та Rozetka за 500 грн. На закупівлю дронів для ГУР перераховуватимуть 456 грн з кожної пачки. В рамках спецсерії підприємство випустить 100 тис. пачок солі, повідомили у прес-центрі «Артемсолі».

«Влітку 2022 року пачка «Артемсолі», яку знають і люблять мільйони українців, зникла з полиць великих продуктових мереж. Усе тому, що через російські обстріли у квітні ДП «Артемсіль» перестало видобувати сіль. Цехи підприємства згоріли, обладнання було знищене, будівлі зруйновані, а понад 2500 людей, чиє життя було нерозривно пов’язане з містом на Донеччині, залишили свій дім. Але сама сіль — сіль із шахт Соледара — вціліла. Ми розділили 20 т солі на 100 000 символічних пачок, проілюстрував які дизайнер Артем Гусєв», – повідомили у прес-службі «Артемсолі».

Дизайнер Артем Гусєв змінив обгортку пачки, замінивши надпис «Сіль» на «Міць», а кам’яну квітку, візитівку «Артемсолі», на тризуб. Підприємство планує зібрати понад 45 млн грн, щоб закупити дрони-камікадзе FPV (first person view). Вартість такого дрона становить 700 доларів.

Читайте також:  Відсутність робочої сили в агросекторі підштовхує виробників до цілковитої автоматизації

У квітні 2022 року російські окупанти обстріляли соляні шахти «Артемсолі», через що було знищено все обладнання та будівлі, а підприємство припинило роботу. Частину солі з виробництва вдалось вивезти, проте з літа 2022 кам’яна сіль цього заводу зникла з продажів. Підприємство «Артемсіль» було найбільшим виробником солі в Європі, тому після його зупинки Україна та інші країни відчули дефіцит солі на певний час.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!