АВМ запускає стипендіальну програму для школярів зі Сходу

0 380

Стипендіальна програма від АВМ для школярів зі східних регіонів – це програма підтримки талановитих дітей з Донецької та Луганської областей. Її головна мета – дати якісну інноваційну освіту новому поколінню. Згідно програми десять дітей зі Східного регіону зможуть завдяки фінансуванню господарствами АВМ отримати освіту в Українському аграрному ліцеї.

Прийняти участь в Програмі Асоціація виробників молока запрошує випускників 9-х класів з Донецької та Луганської областей. Для відбіру претендентів на навчання будуть проведені два етапи. Перший етап пройде з 9 по 30 квітня. На цьому етапі бажаючим потрібно заповнити онлайн-анкету та надіслати скан-копії табелю за 8 клас, а також дипломів, відзнак чи грамот за досягнення у навчанні або участі у проектах.

Тих, хто пройде перший етап відбору, буде названо 7 травня. Вони разом із батьками поїдуть в «Освітню подорож» до міста Умань, що триватиме з 17 по 19 травня. Під час подорожі відбудеться другий тур відбору. «Освітня подорож» включатиме знайомство з Українським аграрним ліцеєм, тренінг-знайомство для батьків та дітей, проходження тестування з української і англійської мови та предмету на вибір: історія, біологія, математика. На завершення відбудеться екскурсія Національним дендрологічним парком «Софіївка». Харчування, проживання і трансфер в рамках «Освітньої подорожі» оплачують меценати.

Окрім фінансової підтримки, АВМ забезпечить стипендіатів додатковими можливостями для індивідуального розвитку, а це гуртки та студії, візити на провідні аграрні заходи країни, зустрічі із провідними політичними та культурними діячами України. Окрім того, учасників забезпечать гуртожитком і триразовим харчуванням.

SEEDS.org.ua за матеріалами http://avm-ua.org/uk/post/avm-zapuskae-stipendialnu-programu-dla-skolariv-zi-shodu

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!