Автентичними бойківськими стравами пригощатимуть на фестивалі у Львівській області

0 55

Чи знали ви, що в Україні є “Карпатське море”? Так називають місцевість у Львівській області. Саме там, на хуторі Ровінь села Довге, вже вдруге пройде фестиваль “Майстерка бойківської кухні”, повідомляє SEEDS. Організатори події, яка запланована на 26 вересня, – “Асоціація гірських провідників “Ровінь” та Східницька селищна рада.

“На наших теренах етнічна група українців – бойки – населяє територію Сколівських Бескидів. До нині вони зберегли дуже багату матеріальну та нематеріальну культуру. Особливе місце належить традиційній бойківській кухні. У перспективі вона може стати основою для промоції і туристичного розвитку регіону”, – зазначає керівниця фестивалю Любов Горбацьо.

Традиційний бойківський хліб

Учасники фестивалю зможуть не лише спробувати традиційні бойківські страви (ниші, колочений горох, ощипки, грибна юшка, мачанка, чорні пироги та ін.), а й взяти участь у їх приготуванні. Усі майстер-класи будуть безкоштовними. Також планується презентація книги «Бойківська кухня» авторства дослідниці цієї унікальної культури Любові Кузик.

“Те, що нас вирізняє є нашою цінністю. Бойківський колорит – особливість Львівщини, якою потрібно пишатися. Славнозвісні “Бойківські Фестини” на Турківщині раз на п’ять років збирають туристів з усього світу. У нашому регіоні є також багато дерев’яних бойківських церков. Одна з них належить до переліку світової спадщини ЮНЕСКО. Це храм Собору Пресвятої Богородиці у Маткові. Фестиваль “Майстерка бойківської кухні” є гарним доповненням етнічного туризму у нашій області”, – говорить Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.


  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

 💡 Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!