Автоматична система зрошення допомогла підвищити ефективність і звести до мінімуму людські затрати, доведено швейцарським досвідом

0 123

Фріц Майер з міста Деллікон у Швейцарії, співзасновник компанії «Овочеві культури братів Майер» (Gebrüder Meier Gemüsekulturen) розповів про власний досвід і співпрацю з підприємством «Кодема» (Codema). Про це розповідає EastFruit.

«Кодема» пропонує автоматичні зрошувальні системи для теплиць та індивідуальні рішення для плодоовочевого бізнесу.

Агрокомпанія, яку заснував Фріц Майер разом з братом і сестрою, працює на 100 га землі. Родина почала вирощувати плодоовочеву продукцію відкритого ґрунту. Але агрокомпанія володіє і 10 га теплиць, де вирощуються огірки, томати, баклажани, зелень, салат і редис.

Спільно з компанією Codema 9 років тому підприємець розробив систему зрошення. Разом з компанію Codema було розглянуто всі можливості для реалізації його ідеї, і спеціалісти змогли побудувати систему, індивідуально під вимоги саме агрокомпанії Gebrüder Meier Gemüsekulturen.

Переваги даної системи полягають в тому, що співробітники працюють в теплицях в зручному положенні і більш комфортних умовах, а частину традиційних зусиль людини бере на себе технологічна система. У результаті підвищується ефективність праці. Крім того, технологія дозволяє використовувати більше води і менше пестицидів та добрив. Важливо також те, що керувати системою можна без особливих фізичних зусиль.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!