Автоматизація робіт може залишити багатьох фермерів у Китаї без роботи

0 171

Китай запустив програму, спрямовану на заміну фермерів спеціальним машинами-роботами. У результаті мільйони людей можуть втратити роботу. Про новинку розповідає Business insider.

Пілотний проект стартував у муніципалітеті Xinghua провінції Цзянсу. Він передбачає використання безпілотних тракторів та пестицидних роботів при вирощуванні рису. Всі польові роботи швидко відцифровуються, автоматизуються, і через Інтернет з допомогою супутника дається точна навігація. Використовуються також спеціальні аплікатори для пестицидів і обладнання для запліднення.

В Китаї сподіваються, що нові технології суттєво скоротять витрати на оплату праці, допоможуть здешевити виробництво та збільшити урожайність культур. Проект розрахований на сім років.

Згідно з даними Bloomberg, нові технології дозволять модернізувати у Китаї мільйони непродуктивних, забруднювальних господарств. Адже сьогодні у значній частині сільської місцевості Китаю домашні господарства працюють на кількох невеликих ділянках сільськогосподарських угідь, і на переконання вчених, така структура є неефективною, оскільки вона знижує врожайність.

Перехід на автоматизацію сільського господарства, за прогнозом експертів, дасть змогу створити нові робочі місця в інших галузях, і туди прийдуть сучасні й технологічні працівники.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!