Автоматизація закупівель APS SMART – системний прорив на агроринку України

0 1 512

Комплексна система автоматизації закупівель – ця тема останнім часом стала однією з найбільш обговорюваних у колі українських аграріїв. Такий інтерес до автоматизації закупівель системою можна зрозуміти – вже не перший рік цим рішенням користуються великі агромагнати України. Та чи впорається така система автоматизації закупівель із завданнями більш дрібних фермерських господарств?

Не тільки впорається, а й допоможе заощадити – стверджують в APS SMART.

Інтелектуальна система управління повним циклом закупівель – це 100% контроль абсолютно всіх процесів, що дозволяє заощадити до 20% на обсязі закупівель.

Система APS SMART має доступ до найбільшої бази агро-постачальників, а також надає можливість постачальникам працювати з різними категоріями і різними юридичними особами у рамках одного підприємства.

Оскільки замовники часто працюють “у полях” APS SMART підтримує всі можливі та доступні канали комунікації: viber, telegram, електронна пошта.

Аграрна галузь дуже специфічна, через мінливу​​ погоду і раптові поломки с/г техніки складно прогнозувати потребу закупівлі. У цьому випадку швидкість закупівлі набагато важливіша від економії.

Наприклад, в жнива терміново виникла потреба у запчастинах – дрібна деталь під конкретну модель, без якої сільгосптехніка не працює. Або ж з’явилася необхідність замовити велику кількість автотранспорту в сезон збирання. Вирішити такі завдання допоможе система APS SMART.

З APS SMART можливо моніторити залишки на складах, щоб уникнути зайвих закупівель і витрат. А також встановити рамкові ціни на послуги, з метою швидкого вибору підрядників.

Більше того, завдяки системі є можливість впорядкувати роздуті номенклатурні довідники, інтегрувати їх з управлінською системою. Як результат, дані можуть надходити тільки по номенклатурах, що закуповуються, без зайвого “сміття”.

Як приклад, директор з розвитку бізнесу APS SMART Олександр Бородай розповів про співпрацю з невеликою компанією, земельний банк якої становить лише 7 тис. гектарів. “Центральний офіс цієї компанії знаходиться  у простому українському селі – до того ж це прикордонна з зоною АТО земля. Компанія закуповує добрива, запчастини для с/г техніки, посівний матеріал, засоби захисту рослин.

За 1,5 роки роботи в системі цій компанії вдалося солідно розширити пул постачальників – додалося 198 нових. Для них був автоматизований модуль Тендер/Редукціон. Автоматизація закупівель дозволила цій невеликій компанії заощадити на закупівлях 135 тис. грн – а це 3,08%”, – розповів Олександр Бородай.

Більшим агрокомпаніям вдається досягти ще більшого. Для прикладу Олександр Бородай розповів про результати роботи з системою APS SMART компанії, земельний банк якої набагато більший – 85 тис. га землі.

“Ця компанія займається не тільки землеробством, у них є суміжні бізнеси – садівництво і тваринництво. При цьому максимальні територіальні відстані між бізнес-кластерами становлять 400 км. Для збору і обробки одних тільки потреб на закупівлі по всіх кластерах і бізнесах раніше було потрібно витрати чимало зусиль і часу.

Завдяки автоматизації закупівель, застосовучи систему  компанія змогла вільно управляти циклом закупівель всіх кластерів і бізнесів з центрального офісу.

Було автоматизовано повний ланцюжок закупівельної діяльності: від збору потреб з усіх кластерів і бізнесів (Модуль Заявка) – проведення торгів (через Модуль Тендер/Редукціон) – далі автоматичне формування Контракту на закупівлю (Модуль Контракт) – до контролю якості та термінів поставки (Модуль Контроль поставки).

Крім цього була істотно оптимізована робота з постачальниками. Завдяки єдиній формі Контрактів, термін узгодження договорів з постачальниками скоротився з 3-х тижнів до 6 днів”, – розповів директор з розвитку бізнесу APS SMART.

“І найголовніше: завдяки системі вдалося оптимізувати цінові умови закупівлі на ринку, в результаті, тільки за 1,5 року роботи в системі було зекономлено 12 700 000 доларів – 9,4%.

На сьогоднішній день система APS SMART дозволяє цій компанії також контролювати плани і бюджети закупівель. Це завдання вдалося реалізувати в інтеграції з програмою 1С, що дозволило наочно бачити дані про планування і бюджетування закупівель у порівнянні з фактом закупівель”, – додав Олександр Бородай.

Система APS SMART дозволяє економити до 50% часу на підготовку документації, контроль і узгодження рішень керівниками, а завдяки автоматизованій звітності може вивільнити до 80% часу, який зазвичай витрачається на аналітику.

SRM-система APS SMART впроваджується у бізнес-процеси підприємства, забезпечує оптимізацію та прозорість всіх закупівельних процедур на будь-якому етапі, а також надає всім замовникам доступ до власного електронного тендерного майданчика.

Завдяки APS SMART взаємодія з постачальниками стає ефективною і прозорою – без протеже, кумівства, протекції. Система підтримує публічність/відкритість тендерних закупівель.

 

З’явилися питання?

Телефонуйте: 044 337 79 20\044 547 27 82

або пишіть: sales@aps-smart.com

Досвідчені фахівці розкажуть про все, і знайдуть оптимальний із шляхів співпраці.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!