Автоматизація закупівель: менше проблем – більше можливостей та вільного часу

0 1 631

Для кожного аграрія автоматизація виробничого процесу – це збільшення прибутку. Якщо ж автоматизувати ще й процес закупівель за допомогою системи APS SMART – це дасть можливість добряче зекономити не тільки кошти, а й час.

Інтелектуальна система управління повним циклом закупівель APS SMART – це 100% контроль абсолютно всіх процесів, що дозволяє заощадити до 20% на обсязі закупівель.

З APS SMART можливо встановити рамкові ціни на послуги, з метою швидкого вибору підрядників, а також моніторити залишки на власних складах, щоб уникнути зайвих закупівель і витрат. 

SRM-система APS SMART впроваджується у бізнес-процеси підприємства, забезпечує оптимізацію та прозорість всіх закупівельних процедур на будь-якому етапі, а також надає можливість проведення торгів на власних тендерних майданчиках для всіх замовників.

Завдяки системі взаємодія з постачальниками стає ефективною і прозорою – без протеже, кумівства, протекції. Вона ж, дозволяє підтримувати публічність/відкритість тендерних закупівель.

До того ж система має доступ до найбільшої бази постачальників, в тому числі в агросекторі,  а також надає можливість постачальникам працювати з різними категоріями закупівель і різними юридичними особами у рамках одного підприємства.

З APS SMART можна економити до 50% часу на підготовку документації, контроль і узгодження рішень керівниками, а завдяки автоматизованій звітності може вивільнити до 80% часу, який зазвичай витрачається на аналітику.

 

З’явилися питання?

Телефонуйте:044 337 79 20\044 547 27 82

або пишіть: sales@aps-smart.com

Досвідчені фахівці розкажуть про все, і запропонують оптимальний варіант співпраці.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!