Бджільництво для жінок: стартує новий безкоштовний онлайн-курс

0 1 323

Уже 20 жовтня за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) пройде вебінар “Бджільництво для жінок”. Зареєструватися на нього можуть усі охочі – як професійні пасічниці, так і ті, хто ще лише планує займатися цією справою, повідомляє SEEDS.

Під час заходу розглянуть такі теми: безвощинна технологія виробництва органічного меду та апіпродуктів; як створити демо-пасіку на присадибній ділянці; як можна зберігати та використовувати безвощинний мед; як забезпечити кормову базу бджіл впродовж сезону.

Проведе вебінар Сідашова Світлана, кандидатка сільськогосподарських наук, біотехнолог-консультант Soft-Agro, експерт-дорадник Аграрної дорадчої служби НАСДСУ. Захід пройде за підтримки Громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів» (ГО ВРЖФ). Зареєструватися можна тут.

Варто зазначити, що попри стереотипи, залучениість жінок до галузі бджільництва в Україні досить висока.

Читайте також: Жінки в агро: історії успіху українських бджолярок, садівниць та фермерок

“Сьогодні питання щодо участі жінок у всіх галузях нарівні з чоловіками, як ніколи, актуальне. Дедалі частіше жінки досягають успіхів практично у всіх сферах, зокрема, у сільському господарстві. У бджільництві в Україні представленого багато жінок. Це не лише пасічниці, а й дружини, доньки, сестри бджолярів, адже бджільництво — це найчастіше сімейна справа. Зараз жінок часто залучають до роботи зі штучного осіменіння бджолиних маток, а також до процесу відкачування меду, фасування, огляду пасік та ін. Існує не один проект із залучення жінок до бджільництва”, – зазначає Тетяна Васильківська, голова правління ГО «‎Всеукраїнське братство бджолярів України».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!