Бджолина вендетта на Полтавщині

0 3 269

Помститися за померлих бджіл – спалити поля фермерам пообіцяли пасічники Полтавщини. У Мачухівській громаді Полтавської області масово помирають бджоли. Бджолярі звинувачують місцевих фермерів. Про це повідомила голова ГО “Центр розвитку та популяризації бджільництва” Олена Щербань у Facebook.

“Вся бджола, яка вміла літали, пропала. Мучилися та вертілися від болі в кишківнику. Їх дітки, бджолині немовлятка мруть тепер від голоду і холоду, бо немає кому їх гріти та годувати”, — написала Олена Щербань.

За її словами, фермери з метою економії використовують дешеві та заборонені пестициди, які завдають шкоди не лише бджолам, а й тваринам та навіть людям.

Вона додала, що пасічники не зупиняться, а надалі будуть відкривати кримінальні справи, або у відчаї палити поля та вживати інші заходи, для тих, хто не розуміє людської мови.

На звинувачення відгукнувся місцевий фермер Вадим Приходько.

“Ви, можливо, маєте на увазі поля нашого фермерського господарства. Ми дійсно обробляємо поля приблизно в такий час, але останній обробіток був рік тому, цьогоріч ще не обробляли. Це легко підтвердити. При цьому всі засоби для обробки сертифіковані й не можуть завдати такої шкоди оточуючому середовищу, є документація, що це підтверджує.

Інсектициди, що впливають на комах, за свою практику ми не використовували взагалі. За нас я впевнений, але звісно не можу відповідати за всі інші поля й садки (які обробляють якраз таки від комах), але маю надію, що сусіди теж використовують якісні засоби, дотримуються технологій”, — написав у коментарях фермер.

SEEDS.org.ua за інформацією з сторінки Олени Щербань у Facebook

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!