Без інновацій агробізнесу не стати ефективним

0 394

Тільки той бізнес, який використовуватиме абсолютно весь комплекс інноваційних продуктів або інструментарію, буде ефективним. Про це заявив співзасновник Drone.UA Валерій Яковенко під час форуму “Елеватор-2020”, повідомив кореспондент SEEDS.

“Інновації існують абсолютно в кожному елементі бізнесу. Інновації – це не тільки польоти дронів. Це не тільки супутниковий моніторинг і використання найсучаснішого лабораторного обладнання.

Інновації – вони в деталях. Вони в самих, навіть незначних бізнес-процесах: в бухгалтерії, документообігу і контролі персоналу.

І тільки той бізнес, який буде використовувати абсолютно весь комплекс інноваційних продуктів або інструментарію, буде ефективним”, – вважає Валерій Яковенко.

“В жодному разі не потрібно розглядати український агробізнес, як більшість компаній, які конкурують один з одним. Необхідно розуміти, що ми насправді формуємо конкурентне середовище для України.

І на глобальному ринку України має бути ефективною. Вона має бути вигідною. Її мають обирати, як постачальників продукції, переробленої продукції або сировини.

Тому, що саме тут всі процеси агровиробництва повинні бути найбільш ефективні, і це можливо тільки тоді, коли всі ми будемо ділитися досвідом і допомагати один одному”, – зазначив співзасновник Drone.UA.

“Є низка компаній на ринку, які це вже роблять і я б хотів, що б це стало трендом. Що б компанії об’єднували ринки навколо себе. І намагалися довести світові, не Україні, що потрібно використовувати інноваційний інструментарій.

І саме в Україні можливо створювати ефективний інноваційний бізнес. І сюди інвестувати гроші”, – переконаний Валерій Яковенко.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!